Hlavní navigace

LBBW Bank CZ spolupracuje s Allianz pojišťovnou a Allianz penzijním fondem

[Tisková zpráva] LBBW Bank CZ navázala spolupráci s Allianz pojišťovnou, a.s. a Allianz penzijním fondem a.s. Na svých pobočkách tak bude od 1. října nabízet klientům také produkty z oblasti pojištění.

Sdílet

Podpora se bude týkat produktů: životní pojištění Rytmus, penzijní připojištění a pojištění majetku. Klientům, kteří si pojistné produkty Allianz sjednají, jsou k dispozici veškeré související služby, jako jsou poradenství, kvalitní asistenční služby a rychlá likvidace. Banka tak chce svým klientům nabídnout co nejkomplexnější a nejpestřejší portfolio produktů pro pokrytí jejich finančních potřeb při jedné návštěvě pobočky banky.

„Allianz pojišťovna vstoupila na českých trh již v roce 1993 a od té doby se vypracovala mezi největší české pojišťovny. Naše vzájemná spolupráce vznikla již za působení Dresdner Bank CZ na českém trhu a věřím, že je a bude i nadále pro obě strany přínosem,“ řekl ke spolupráci Henrik Pregel, člen představenstva odpovědný za Individuální bankovnictví LBBW Bank CZ.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).