Hlavní navigace

LBBW Bank CZ předala šek sdružení APLA

V rámci akce pro VIP klienty LBBW Bank CZ, pořádané 19. 11. 2009 v krásných secesních prostorách francouzské restaurace v Obecním domě, předal předseda představenstva LBBW Bank Markus Hermann sdružení APLA (Asociace pomáhající lidem s autismem) šek v hodnotě 300 000 Kč.

Sdílet

LBBW Bank podpoří charitativní projekty také v roce 2010

LBBW Bank CZ uspořádala pro své významné klienty 19. 11. 2009 klientskou akci, na které její předseda představenstva Markus Hermann předal Magdaleně Čáslavské, výkonné ředitelce APLA, šek v hodnotě 300 000 Kč. Banka tak i v příštím roce podpoří specializované projekty tohoto sdružení věnující se jak přímo dětem a mladým lidem s autismem, tak jejich rodinám.

V závěru akce navíc hosté obdrželi i dárky, které LBBW Bank od asociace APLA nakoupila. Výtěžek jsme věnovali také asociaci, doplnila Martina Lambert, ředitelka marketingu LBBW Bank.

LBBW Bank je již více než tři roky finančním a generálním partnerem sdružení APLA. Asociace APLA pomáhá dětem a mladistvým s poruchami autistického spektra začlenit se mezi zdravé vrstevníky, účastnit se aktivit, které by bez pomoci asistenta nezvládli, a zaměřuje se i na sportovní a jiné volnočasové aktivity.

Pro účastníky akce byl připraven zajímavý program v historických prostorách Obecního domu a klienti mimo jiné ochutnali speciality zdejší francouzské restaurace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).