Hlavní navigace

Která pojišťovna byla v roce 2003 nejlepší?

15. června 2004 při slavnostním vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku 2003 v Průhonicích zazní mínění nezávislých pojišťovacích odborníků.

Sdílet

Komora pojišťovacích makléřů (www.kopm.cz) již čtvrtým rokem pořádá hlasování mezi pojišťovacími makléři, jehož cílem je posoudit kvalitu služeb pojišťoven v šesti kategoriích. Hlasovací lístky ankety byly letos rozeslány na 536 registrovaných pojišťovacích makléřů, což je o téměř 20% více než v minulém roce. Vyhlášen bude opět i absolutní vítěz – Pojišťovna roku 2003.

Zárukou kvalitního posouzení služeb a nikoliv marketingu pojišťoven jsou respondenti ankety, kteří denně spolupracují s různými pojišťovnami, dobře poznají jejich podmínky a způsoby činnosti a jsou nezávislí zprostředkovatelé jejich služeb.

Makléři přidělují pojišťovnám své hlasy v těchto kategoriích:

Titul Pojišťovna roku v minulém ročníku získaly: Česká pojišťovna jako vítěz hlavní kategorie (a kategoriích Životní a úrazové pojištění, Pojištění motorových vozidel, Pojištění průmyslu a podnikatelů a Spolupráce s makléři), Kooperativa v kategorii Občanské pojištění a pojišťovna právní ochrany D.A.S. jako nejlepší specializovaný pojistitel.

Kompletní hodnocení Pojišťovny roku 2002 a další informace na stránkách www.PojistovnaRoku.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).