Hlavní navigace

Kreditní karty od Home Creditu podporují PayPal

[Tisková zpráva] Kreditní karty vydávané společností Home Credit lze nyní použít i pro platby přes virtuální peněženku PayPal. Majitelům těchto kreditek to výrazně zjednoduší placení nejen na zahraničních e-shopech a aukčních portálech. PayPal je rovněž bezpečnější než obvyklé vyplňování citlivých údajů z karty.

Sdílet

Hlavní výhodou oproti platbě kartou přímo v e-shopu je fakt, že k obchodníkovi nejsou odesílány informace o kreditní kartě, ale jen částka za zboží. Zaslané peníze se také okamžitě připíšou na účet příjemce. Tím odpadá zhruba dvoudenní čekání, které je u převodů z bankovních účtů běžné. Zákazník tak obdrží objednané zboží zpravidla dříve.

„Lidé přesouvají své nákupy na internet stále častěji, objemy internetových plateb v posledních měsících raketově rostou. Řadě zákazníků už navíc nestačí nabídka českých e-shopů, rádi by zboží objednávali i v zahraničí. Díky službě PayPal mohou být jejich nákupy pohodlnější, rychlejší a hlavně bezpečnější,“ přibližuje Aleš Nejezchleb, vedoucí kartového centra Home Creditu.

Všechny kreditní karty od Home Creditu, které umožňují internetové transakce, mají platby prostřednictvím PayPal automaticky povoleny, zákazník o ně nemusí nijak žádat. Jedná se o Kreditní kartu Home Credit, stříbrnou kartu, všechny typy Premia karet a Tesco kreditní kartu.

Službu PayPal využijí především zákazníci, kteří nakupují na zahraničních internetových portálech jako je eBay, Amazon.com nebo s ním lze předplatit kredit u komunikačního programu Skype. V Česku přijímá platby přes PayPal například internetové knihkupectví knihy.abz.cz. Podmínkou pro využití elektronické peněženky PayPal je registrace kreditní karty na webu www.paypal.com. Detailní návod, jak kartu zaregistrovat, najdou klienti na webových stránkách Home Creditu: http://www.ho­mecredit.cz/fi­le/cms/cs/pro_kli­enty/paypal_ma­nual.pdf.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).