Hlavní navigace

Kreditní karta od Volksbank na rok zdarma

Volksbank rozšířila v květnu letošního roku své produktové portfolio o kreditní kartu. Banka nabízí roční vedení karty zdarma, nemalou výhodou je i její vydání bez podmínky vedení běžného účtu u Volksbank. Zájemci, kteří využijí této nabídky do 31. srpna 2007, obdrží navíc praktický dárek - pouzdro na cestovní doklady a platební karty.

Sdílet

„Kreditní karta je ideálním platebním nástrojem pro všechny klienty, kteří rádi cestují, nechtějí propásnout výhodný nákup nebo si rádi udělají radost drobným dárkem,“ říká Petr Žibřid, ředitel marketingu Volksbank CZ, a dodává: „Hlavní výhodou kreditní karty je především jednoduchá a okamžitá dostupnost finančních prostředků.“

Volksbank vydává kreditní kartu zdarma, banka nabízí také její bezplatné vedení v prvním roce. Bez poplatků je zároveň zasílání měsíčních výpisů a platby kartou u obchodníků. Karta poskytuje bezúročné období až 45 dnů, klient může získat úvěrový rámec až do výše sto tisíc korun. Minimální měsíční splátka je stanovena na 5 procent z vyčerpané částky. U kreditní karty Volksbank CZ není nutností vedení běžného účtu u Volksbank.

Pro získání kreditní karty platí standardní podmínky Volksbank CZ – věk nad 18 let, předložení dvou průkazů totožnosti a dokladů prokazujících příjmy klienta a vedení běžného účtu u jakékoliv banky.

Zájemci o kreditní kartu si také mohou na bezplatné lince 800 133 444 předem ověřit orientační výši úvěrového rámce. Při převzetí kreditní karty do 31. srpna 2007 získá každý klient navíc praktický dárek – pouzdro na cestovní doklady a platební karty.

Více informací o kreditní kartě na www.volksbank.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).