Hlavní navigace

KPMG: prestižní ocenění v oblasti pojišťovnictví

Skupina pro pojišťovnictví působící v rámci celosvětové sítě členských společností KPMG získala již podruhé za sebou ocenění časopisu Reactions pro Nejlepší auditorskou společnost za rok 2008. Ceny byly vyhlášeny 26. srpna 2008 na slavnostní ceremonii Reactions' Global Awards Dinner v New Yorku.

Sdílet

Každý rok se časopis Reactions, přední odborný měsíčník pro oblast pojišťovnictví, ptá svých čtenářů, které společnosti, transakce, iniciativy či osobnosti vynikají nad svou konkurencí a patří mezi lídry v oboru.

V letošním roce časopis Reactions oslovil prostřednictvím telefonních interview a on-line dotazníků více než tři tisíce generálních ředitelů, finančních ředitelů a dalších předních profesionálů z pojišťovnictví. Celosvětová síť členských společností KPMG v tomto rozsáhlém šetření opět zvítězila! Podruhé za sebou získala ocenění pro Nejlepší auditorskou společnost za rok 2008.

Frank Ellenbürger, vedoucí partner skupiny pro pojišťovnictví v rámci sítě KPMG a partner společnosti KPMG v Německu, vyjádřil svoji hrdost nad získaným oceněním: “Upřímně si vážíme toho, že odborníci a profesionálové z oboru ocenili naše nadšení pro pojišťovnictví a odpovědnost vůči našim klientům. Zvláště potěšitelné je, že jsme toto ocenění získali podruhé za sebou. Jsem velmi hrdý na to, že mohu vést tento tým, a chtěl bych všem jeho členům poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci, kterou toto ocenění reprezentuje.” A dodává: „Toto ocenění je pro nás povzbuzením, abychom dál pokračovali a snažili se dosáhnout našeho společného cíle – poskytovat vynikající služby našim firemním klientům.”

Roger Gascoigne, partner odpovědný za oblast pojišťovnictví v KPMG Česká republika a regionu střední a východní Evropy řekl: „Jsme velmi potěšeni, že jsme podruhé za sebou získali toto prestižní ocenění. Klíčovým faktorem úspěchu celosvětové sítě členských společností KPMG je naše zaměření na oblast pojišťovnictví ve všech lokalitách. Význam trhů střední a východní Evropy, kam patří i Česka republika, pro přední globální pojišťovatele neustále roste. Jsme hrdi na to, že jsme si jak na lokální, tak i globální úrovni byli schopni vybudovat vedoucí pozici v poskytování auditorských, daňových a poradenských služeb pro společnosti v oblasti pojišťovnictví.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).