Hlavní navigace

KPMG Česká republika dále posiluje svůj tým

Pavel Pelant - odborník na státní správu, Tomáš Kudělka - odborník na informační bezpečnost

Sdílet

Poradenská společnost KPMG Česká republika pokračuje v posilování svého týmu. Do oddělení Řízení rizik a poradenské služby nastupuje odborník na státní správu Pavel Pelant, z dlouhodobé zahraničním stáže se vrátil manažer odpovědný za oblast informační bezpečnosti Tomáš Kudělka.

Pavel Pelant

Ve společnosti KPMG Česká republika se Pavel Pelant soustředí především na klienty státní správy a bude odpovědný zejména za přípravu a implementaci projektů spolufinancovaných z fondů EU, strategii reforem, modernizaci veřejné správy a podporu PPP.

Pavel Pelant před nástupem do KPMG Česká republika zastával v letech 1997 až 2005 funkci vedoucího kanceláře Senátu Parlamentu České republiky.

Po absolvování Vysoké školy ekonomické zahájil Pavel Pelant svoji kariéru v roce 1974 na ministerstvu financí, kde působil jako vedoucí odborný referent specialista zodpovědný za financování nonprofitní sféry a kultury. V letech 1991 až 1992 zastával funkci náměstka pro ekonomiku na Ministerstvu kultury ČR. V letech 1992 až 1995 působil jako sekční ředitel a náměstek ministra financí České republiky zodpovědný za transformaci a koncepci financování nonprofitní sféry. V letech 1995 až 1997 pracoval jako náměstek ministra pro ekonomiku na Ministerstvu spravedlnosti České republiky.

Mezi jeho záliby patří sport, cestování po zajímavých přírodních lokalitách a památkách, fotografování a houbaření.

Tomáš Kudělka

Do společnosti KPMG Česká republika nedávno nastoupil na pozici manažera odpovědného za oblast informační bezpečnosti Tomáš Kudělka. Vrátil se z dlouhodobé stáže, kterou v letech 2004 až 2005 absolvoval ve Velké Británii ve společnosti KPMG UK jako specialista pro bezpečnost. Na současné pozici bude odpovědný za rozvoj služeb v oblasti informační bezpečnosti a realizaci projektů testování bezpečnosti, implementace systémů řízení bezpečnosti a řízení podnikové informatiky.

Tomáš Kudělka má bohaté zkušenosti zejména z bankovního a pojišťovacího sektoru. Podílel se například na tvorbě bezpečnostních standardů pro výrobu platebních karet. Je certifikovaným auditorem informačních systémů (Certified Information Security Auditor, CISA) a členem globálního týmu KPMG pro provádění testování zranitelností v oblasti platebních karet (PCI – Payment Card Industry). Zároveň koordinuje realizaci PCI auditů na místě v regionu střední a východní Evropy. Je absolventem Fakulty informatiky a statistiky na VŠE Praha a do KPMG Česká republika nastoupil v roce 1999.

Mezi jeho koníčky patří volejbal, tenis, horské kolo, snowboarding a windsurfing.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).