Hlavní navigace

Kooperativa získala titul Pojišťovna roku 2008

Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group získala včera prestižní titul Pojišťovna roku 2008. V letošní soutěži MasterCard Banka roku uspěla druhá největší pojišťovna na českém trhu i v dalších kategoríích – třetí místo získala jak v kategorii Životní pojištění roku 2008 za produkt Rubikon, tak v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku 2008.

Sdílet

Vítězství v kategorii Pojišťovna roku 2008 i dalších ocenění si velice vážíme. Je to vůbec poprvé, kdy jsme tento prestižní titul získali a je pro nás důkazem, že vývoj Kooperativy jde správným směrem, konstatoval předseda představenstva a generální ředitel firmy Martin Diviš, který 26. listopadu v průběhu slavnostního večera v pražském divadle Hybernia ocenění převzal. Úspěch skupiny Vienna Insurance Group byl umocněn vítězstvím v kategorii Životní pojištění roku, které získal produkt Flexi Invest Pojišťovny České spořitelny a skutečností, že bronzový Rubikon byl vůbec nejvýše oceněným výhradně rizikovým životním pojištěním.

Cílem soutěže MasterCard Banka roku 2008 je ocenit služby a produkty finančních institucí působících v České republice. O vítězích deseti z dvanácti kategorií rozhoduje odborná porota. Hlasuje se korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně tak se zpracovávají výsledky. Odborným partnerem ocenění je společnost Capgemini, se kterou spolupracuje Fincentrum při přípravě podkladů pro porotu. Porota je složena z cca 70 členů – odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice. Žádný z porotců není zaměstnán v hodnocených institucích či jinak zainteresováni na výsledcích.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, získala v soutěži MasterCard Banka roku 2008 následující ocenění:

1. místo v kategorii Pojišťovna roku 2008
3. místo v kategorii Životní pojištění roku 2008
3. místo v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku 2008

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).