Hlavní navigace

Kooperativa získala 1. místo v soutěži Fleet Awards za svůj produkt Business Fleet

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group se stala vítězem soutěže Fleet Awards v oblasti pojištění. Včera na slavnostním vyhlášení v hotelu Barceló Praha obdržela nejvyšší ocenění za svůj produkt komplexního pojištění vozových parků Profi Fleet.

Sdílet

Komplexní program pojištění vozových firemních parků Business Fleet je určen větším firmám, které preferují jednoduchou správu plateb i pojistné smlouvy a chtějí mít na míru vyměřené pojistné na základě ocenění rizika. Tento program navíc přináší jak pro klienta, tak i pro pojišťovnu výraznou úsporu nákladů v platebním styku a správě pojištění. Klient má však rovněž možnost zvolit pro sebe ideální přístup při vyúčtovávání podle různých parametrů – výhodou je naprostá jednoduchost správy a plateb pojistného, protože klient má jednu pevnou platbu ve frekvenci, jakou si zvolí, a účtuje se jednou za pojistný rok.

V soutěži ALD Automotive Fleet Awards v České republice oceňují odborníci vozy a produkty spjaté se správou, financováním a pojištěním firemních vozových parků. Soutěž vyvrcholila 1. října letošního roku předáním 17 sošek „Fleetových múz“ v pražském hotelu Barceló. Devět z nich bude předáno zástupcům automobilek v kategorii Firemní auto roku, dalších osm bude oceněním fleetovým osobnostem a fleetovým produktům. Pořadatelem je časopis Fleet firemní automobily a hlavním partnerem společnosti ALD Automotive.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).