Hlavní navigace

Kooperativa spustila KOOPORTÁL – plně zabezpečené internetové pojišťovnictví

[Tisková zpráva] KOOPORTÁL je unikátní aplikace určená ke správě všech pojistných smluv a škod klienta u pojišťovny Kooperativa.

Sdílet

KOOPORTÁL je unikátní aplikace určená ke správě všech pojistných smluv a škod klienta u pojišťovny Kooperativa. „Internetové pojišťovnictví klientům zajistí okamžitý přehled o pojistných smlouvách, termínech splatnosti a průběhu likvidace případných pojistných událostí. A to z pohodlí domova, bez nutnosti navštívit naši pobočku. Navíc ho klientům nabízíme úplně zdarma“, vyzdvihuje výhody nové aplikace člen představenstva Kooperativy Milan Nidl, který je zodpovědný za oblast informačních technologií.

Díky KOOPORTÁLu získají klienti komplexní přehled o sjednaných pojistných smlouvách a likvidovaných škodách v jediném náhledu. Aplikace jim nabízí následující možnosti:

– zjišťovat informace o všech sjednaných pojistných smlouvách,

– provádět změny a aktualizaci údajů,

– kontrolovat platby,

– zjišťovat informace o řešených i vyřízených škodách,

– posílat online dokumenty ke smlouvám i škodám,

– sledovat průběh zpracování změn zadaných jejím prostřednictvím.

KOOPORTÁL nabízí Kooperativa klientům zcela zdarma. Podmínkou vstupu do aplikace je sjednání smlouvy o užívání internetové služby KOOPORTÁL. Smlouvu si klienti mohou uzavřít na jakémkoli obchodním místě Kooperativy, mají-li alespoň jednu aktivní pojistnou smlouvu na své rodné číslo, kde jsou tedy v roli pojistníka. Poté jim budou zaslány na mobilní telefon přihlašovací údaje a mohou se přihlásit do aplikace a začít využívat všechny její možnosti.

Více informací najdete na www.kooportal.cz.

Jak KOOPORTÁL vypadá, si můžete vyzkoušet na testovacích stránkách aplikace:

https://insure-test.koop.cz/Go­lemWEB/B2C/www/­login.xhtml

kód klienta: koop2011

heslo: koop2011

Druhou a zajímavější možností (jste-li našimi klienty) je uzavřít smlouvu o užívání KOOPORTÁLu a podívat se přímo na údaje o svých vlastních pojistných smlouvách.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).