Hlavní navigace

Kooperativa nabízí MediKompas – novou generaci pojištění osob

S unikátním produktem asistenčních služeb Medikompas vstupuje v těchto dnech Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group na trh soukromého zdravotního pojištění.

Sdílet

Péče o vlastní zdraví a zdraví svých blízkých je primární potřebou každého z nás. Prostor pro kvalitní služby klientům v této oblasti je proto téměř neomezený, a to i přestože na některé z nich si naše společnost bude muset ještě určitý čas zvykat Chceme ukázat, že i komerční pojišťovny mají v oblasti zdravotní péče své plnohodnotné místo, a Kooperativu na tomto perspektivním trhu etablovat, uvedl zástupce ředitele pojištění osob Kooperativy Jindřich Skrip.

Nový produkt vychází z průzkumů jasně dokazujících, že úroveň českého zdravotnictví je sice na vysoké úrovni, problém však lidé vnímají v přístupu a orientaci. To, co nefunguje podle představ klienta, rozumějme pacienta, je organizace péče. Každý z nás asi zažil přeplněné čekárny a dlouhé čekací lhůty i na předem objednané vyšetření, případně neúspěch, když se snažil zjistit informaci týkající se zdravotního systému nebo zdravotnictví obecně. Řešením je právě Medikompas, vysvětlil Skrip. Služba Kooperativy slouží zejména k co nejlepší a nejjednoduší orientaci ve zdravotnictví a skládá se ze tří základních pilířů:

  • Rychlé informace – informace z oblasti zdravotních služeb
  • Lékař na telefonu – pomocník v orientaci v diagnózách, názvosloví a lékařských postupech
  • Asistenční služby – pomoc při zajištění prvotního ambulantního vyšetření příslušným odborným lékařem v co nejkratším možném termínu nebo zajištění přijmu pojištěného k hospitalizaci ve zdravotnickém zařízení v ČR

MediKompas je pomocníkem, který klientům přináší službu, kterou mohou využít v každodenním životě – nejen v případě pojistné události. Záměrem firmy je přitom oslovit co nejširší počet klientů. Tomuto cíli je přizpůsobena i cenová politika nového produktu – pojistné je o více než 50 % nižší než u konkurenčních produktů na trhu. Samostatnou zdravotní infolinku na pojistném trhu dokonce v současné době pořídit nelze. A cena? Rychlé informace a Lékaře na telefonu pořídíte za 35 Kč měsíčně. Jestliže si pořídíte Asistenční službu, pak k ní dostáváte Rychlé informace a Lékaře na telefonu zdarma a to vše jen za 149 Kč měsíčně. Zároveň jsme pro klienty připravili i velmi zajímavé obchodní slevy za počet pojištěných osob na jedné pojistné smlouvě. 10 % za dvě a tři pojištěné osoby a 20 % za čtyři a více pojištěných osob, doplnil Skrip.

Motto druhé největší pojišťovny českého trhu je: Kooperativa – pro život jaký je. Produkt zdravotní asistence MediKompas tyto hodnoty naplňuje beze zbytku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).