Hlavní navigace

Konto G2 bude opět na veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus

Za účasti Komerční banky se od 27. do 28. ledna 2009 na výstavišti Praha Holešovice uskuteční II. ročník veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus region Praha a Gaudeamus International 2009.

Sdílet

Komerční banka je pravidelným účastníkem veletrhů pro studenty. Vedle pražského se účastní i brněnského veletrhu Gaudeamus. Tento má dlouholetou tradici – na podzim se uskuteční již XVI. ročník – a Komerční banka se ho zúčastní po šesté.

Jako každý rok, i letos máme pro studenty připravenou soutěž. Tentokrát bude úkolem dosáhnout nejdelšího golfového odpalu. Mezi cenami pro výherce jsou připravené webkamery, pouzdra na mobil a hudební CD. Na stánku bude také možné využít přítomnosti bankovních poradců a zeptat se na cokoli, co studenty na kontu G2 zajímá, případně si konto rovnou založit, uvedl Radko Belada, zástupce vedoucího Marketingu retailového bankovnictví Komerční banky.

Na veletrhu se představí nejen české, ale i zahraniční univerzity, vysoké, vyšší odborné a jazykové školy, agentury zajišťující vzdělávání v zahraničí, instituce zabývající se přípravou na přijímací zkoušky a poradenstvím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).