Hlavní navigace

Konsolidovat dluhy lze nově i hypotékou od Raiffeisenbank

Klienti mají novou možnost, jak konsolidovat své předchozí úvěry. Kromě již rozšířeného využití spotřebitelských úvěrů lze nyní nově konsolidovat i hypotékou od Raiffeisenbank. Díky konsolidaci klient může ušetřit podstatnou část svých měsíčních výdajů za splácení úvěrů. Banka dnes zároveň spouští oblíbené hypodny.

Sdílet

Raiffeisenbank od počátku října nabízí novou hypotéku MiniMax určenou na konsolidaci dosavadních dluhů klienta. Konsolidovat své dluhy znamená splatit je jediným úvěrem, získat pro splácení jediného partnera a zjednodušit tak správu rodinných financí. Konsolidace pomocí hypotéky je výhodná rovněž vzhledem k nižší úrokové sazbě a možnosti rozložení splátek do delší doby splatnosti, uvedl produktový manažer hypoték Raiffeisenbank Jan Bureš.

Hypotéku MiniMax lze poskytnout od 300 tisíc až do 30 milionů korun, standardně bude poskytována do 70% hodnoty nemovitosti. Splatnost úvěru se může pohybovat mezi 5 a 20 roky, úrokové sazby lze fixovat na 3 až 7 let a dále na 10 a 15 roků. Podobně jako u ostatních typů hypoték Raiffeisenbank je poskytnutí úvěru zdarma, klient má rovněž možnost předčasných splátek zdarma.

Pomocí MiniMaxu si klient zjednoduší splácení. Bude řešit splátku jen jednoho úvěru a výrazně ušetří na výši měsíčních výdajů na splátky úvěru; místo vysokých splátek tak může získat prostředky na spoření nebo pravidelné investování, dodal Jan Bureš. Splácet konsolidací lze spotřebitelské úvěry, kontokorent i úvěry z kreditní karty, případně i v kombinaci s hypotékou. Pro sjednání úvěru je nutno předložit bance jen nejnutnější minimum podkladů.

Banka zároveň dnešním dnem spouští pravidelné hypodny. Akci, při které banka nabízí různé výhody k hypotékám, nabízí Raiffeisenbank 2× ročně. Podzimní hypodny se tentokráte konají od 6. do 10. října. V minulosti jsme klienty lákali především na slevy na poplatcích. Hypotéku však již nabízíme zdarma standardně a rovněž předčasné splacení umožňujeme bez poplatku. Ke každé hypotéce poskytnuté na základě orientačního propočtu připraveného během letošních podzimních hypodní věnujeme klientovi atraktivní dárek do nového bydlení, domácí meteostanici, uzavřel Jan Bureš.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).