Hlavní navigace

Konec roku bude v ČSOB patřit úvěrům

[Tisková zpráva] ČSOB na závěr letošního roku připravila kampaň zaměřenou na neúčelové spotřebitelské úvěry. Při sjednání ČSOB Půjčky na cokoliv si klient bude moci zvolit jeden ze tří nabízených benefitů a tím si úvěr individuálně přizpůsobit.

Sdílet

Akční slevy se budou týkat i půjček na bydlení, konsolidací půjček a hypoték. Kampaň bude probíhat od začátku listopadu do 16. prosince.

„Koncem roku se tradičně zvyšuje zájem o půjčky. Navíc v současné době pozorujeme na trhu spotřebitelského financování oživení, a proto jsme se rozhodli klientům nabídnout tato zvýhodnění,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB. „Výhodou pro klienty při sjednání půjčky bude možnost částečného nebo i úplného předčasného splacení zdarma, vyřízení půjčky zdarma, nebo zvýšení či snížení výše splátky v průběhu splácení,“ doplňuje Ivana Bohatcová.

Při sjednání ČSOB Hypotéky v posledních dvou měsících roku mohou klienti využít speciální akční nabídku a sjednat si možnost mimořádné splátky v průběhu fixace úrokové sazby zdarma. Klienti tak mohou ročně splatit až 10 % ze své hypotéky. Nabídka se vztahuje na vybrané hypotéky s fixací úrokové sazby na 5 a 10 let.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).