Hlavní navigace

Komerční banka připravila akční nabídku pro fondy Fénix!

[Tisková zpráva] Komerční banka přichází s časově limitovanou nabídkou a snižuje na polovinu vstupní poplatky u všech fondů Fénix pro investice realizované v období od 12. 5. do 30. 6. 2010.

Sdílet

Komerční banka tímto krokem vychází vstříc jednorázovým a pravidelným investorům, kteří hledají atraktivní zhodnocení volných prostředků za výhodnou cenu.

Strategie profilových fondů Fénix je založena na aktivní správě, která umožňuje manažerovi fondu upravovat podíl aktiv ve fondu podle jejich aktuální výkonnosti. Program Fénix nabízí investorům výběr ze čtyř různých investičních strategií, které se vzájemně liší podílem akciové složky v portfoliu.

„Fondy Fénix jsou zajímavou možností jak pro jednorázové investice, tak i pro pravidelné investování s počátečním vkladem již od 500 korun a snížení vstupních poplatků ještě více zvyšuje jejich atraktivitu,“ uvedl Radko Belada, vedoucí retailového bankovnictví KB.

Fondy Fénix pamatují na všechny typy investorů – od konzervativních investorů preferujících stabilní výnosy a nízké riziko až po dynamické investory se zájmem o profesionálně rozložené investice na akciových trzích, kteří sami nechtějí nebo nemají čas aktivně spravovat své peníze. Investor tak nemusí řešit rozložení prostředků do jednotlivých aktiv, tuto práci za něj odvede zkušený portfolio manažer.

Obhospodařovatelem fondů Fénix je Investiční kapitálová společnost KB, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).