Hlavní navigace

Komerční banka podpoří studenty VŠB –Technické univerzity v Ostravě

Komerční banka a VŠB – Technická univerzita v Ostravě dnes uzavřely Smlouvu o spolupráci a partnerství. Na základě této Smlouvy Komerční banka finančně podpoří zahraniční stáže studentů VŠB-TU.

Sdílet

Účastníci těchto stáží budou vybráni na základě výběrového řízení, přičemž členy výběrové komise budou zástupci obou smluvních stran, tedy VŠB – Technické univerzity i Komerční banky.

Komerční banka se v této Smlouvě zavazuje rovněž k další odborné podpoře výuky na VŠB –TU. Specialisté z KB zajistí odborné přednášky a budou působit jako konzultanti pro přípravu diplomových prací a budou rovněž zastoupeni ve zkušebních komisích při státních závěrečných zkouškách. Konzultantskou činnost budou vykonávat zdarma.

Smlouva o spolupráci a partnerství mezi VŠB a KB byla uzavřena na dvouleté období.

Partnerství s Komerční bankou bude pro studenty znamenat přístup k významnému zdroji informací a mělo by se pro ně stát příležitostí, získat nejen možnost účasti na zahraničních stážích, ale také cenné zkušenosti a poznatky z praxe. Na druhé straně studenti vysokých škol mohou bance přinést nové podněty a pohledy. Jsou zárukou zachování dynamického vývoje banky, a tedy i příslibem pro klienty, že KB bude vždy bankou moderní a inovativní

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).