Hlavní navigace

KOMERČNÍ BANKA plní sliby - kartu s vlastním designem začne nabízet již 1. června 2007

Jako první v České Republice si klienti Komerční banky budou moci na přední stranu své platební karty umístit vybraný obrázek, který se jim líbí. Oblíbené místo, zvířecího miláčka nebo své blízké a přátele jim připomene platební karta pokaždé, když ji použijí. Komerční Banka tak znovu potvrdila vedoucí místo inovátora na bankovním trhu. Individuální design je další z řady vylepšení produktů, které banka letos představila a představí.

Sdílet

Klienti Komerční banky budou moci požádat o vydání karty s vlastním designem od 1. června 2007. Kartu podle vlastních představ je možné si již dnes navrhnout na plně funkčním internetovém portálu www.mojekarta.cz. Do internetové aplikace zde nahraje klient vlastní požadovaný obrázek a může si jej zároveň jednoduše podle potřeby upravovat. Aplikace zkontroluje, zda je fotografie dostatečně kvalitní a ukáže náhled finální podoby karty – tedy včetně čipu a loga KB a karetní asociace.

Službu Mojekarta nabídne Komerční banka v první fázi všem klientům z řad občanů. Ti si tak budou moci požádat o vybrané typy kreditních a debetních karet, jež jsou nabízeny i jako součást některých produktových balíčků. V budoucnu bude služba dostupná i u dalších typů karet, včetně karet podnikatelských.

„Platební karty s vlastním designem si v zahraničí získaly velkou popularitu. Výzkumy ukazují, že držitel platební kartu častěji používá, pokud se mu její vzhled líbí. Rád se s takovou kartou v obchodě pochlubí,“ uvedl Zdeněk Mojžíšek, výkonný ředitel pro marketing Komerční banky. „Za kartu s vlastním designem zaplatí klienti jednorázově 390 korun. Karta má přitom standardní dobu platnosti 3 roky,“ dodal Zdeněk Mojžíšek.

Další významnou novinkou bude také zavedení možnosti změnit si PIN u karet vydaných Komerční bankou. Zcela jedinečný je i způsob jak tuto službu využít, klienti banky si nebudou muset o službu žádat tradičně u svého bankovního poradce, ale jednoduše si PIN změní v kterémkoli bankomatu, který banka provozuje. Pro službu bude použita nová aplikace, která klienta přímo na obrazovce bankomatu provede změnou nastavení. Počet změn bezpečnostního PIN přitom nebude nijak omezen.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).