Hlavní navigace

Klokánek s novými barvami díky Raiffeisenbank

Zhruba 50 zaměstnanců pražských poboček a centrály Raiffeisenbank vyměnilo v sobotu 22. srpna víkendový odpočinek za práci. Namísto obleků a počítačů se kolegové sešli v pracovním a s malířským náčiním. Volný den totiž věnovali dobrovolnické práci pro Klokánek – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Fondu ohrožených dětí.

Sdílet

Během jednoho dne tak vymalovali všechny byty, ve kterých jsou ubytovány děti společně se svými „tetami“, jednoho z pražských Klokánků v Láskově ulici na Praze 4. „Sobotní akce v Klokánku byla první velkou dobrovolnickou akcí zaměstnanců Raiffeisenbank, do budoucnosti plánujeme další, i mimo Prahu. V podobné spolupráci založené na zapojení našich zaměstnanců chceme dále pokračovat,“ uvedl ředitel komunikace Raiffeisenbank Jakub Puchalský.

Dobrovolnická práce je jedním z hlavních směrů, jakým Raiffeisenbank letos rozšiřuje svou charitativní činnost. Kromě toho se banka letos stala bankovním partnerem nadace Pomozte dětem. Charitativní rozměr má i účet eKonto. Banka klientům splňujícím věrnostní podmínky každý měsíc posílá bonus za vedení účtu. Klient má možnost se tohoto bonusu zbavit ve prospěch zvolené charitativní organizace (Pomozte dětem, Český červený kříž nebo Konto Bariéry), banka tak díky tomuto bonusu na charitativní projekty přispěje částkou v řádu stovek tisíc ročně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).