Hlavní navigace

Klienti Poštovní spořitelny tankují se slevou

Od září tohoto roku mají všichni klienti Poštovní spořitelny jedinečnou možnost tankovat pohonné hmoty u čerpacích stanic EuroOil se slevou 0,40 Kč na každý litr. Po dvou měsících tak klienti ušetřili již více než 300 000 Kč.

Sdílet

Slevu ve výši 0,40Kč za každý litr pohonných hmot mohou klienti Poštovní spořitelny získat při platbě platební kartou Poštovní spořitelny v síti čerpacích stanic EuroOil. Minimální částka jednorázového nákupu je 300 Kč, maximální 60 000 Kč. Sleva je klientovi automaticky připsána po autorizaci karty terminálem.

Za první dva měsíce se počet plateb kartami Poštovní spořitelny na benzinových stanicích EuroOil zvedl o 60 %. Poštovní spořitelna přitom na odměnách rozdala téměř 320 000 korun, uvedl Martin Orság, manažer marketingové komunikace Poštovní spořitelny.

Na čerpacích stanicích EuroOil je nyní možné také využít službu CashBack. Naši klienti si tak zároveň mohou vybrat hotovost až do výše 1500 Kč přímo na místě a bez poplatků, dodává Orság.

Slevu na pohonné hmoty lze uplatnit ke všem platebním kartám, vydávaných k postžirovým účtům a postkontům (Maxkarta, Visa Classic, MasterCard Standard, Visa Business, MasterCard Business, Image karta) a dále ke všem kreditním a splátkovým kartám (Kreditka Elektron, Kreditka PS, Kreditní karta ČMSS a Splátková FLEXI karta).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).