Hlavní navigace

Klienti GE Money Bank mohou s cestovním pojištěním Travel Plus vyhrát poukázky na zájezd

Klienti GE Money Bank, kteří si zřídí ke své kartě Maestro nebo MasterCard cestovní pojištění Travel Plus, které je poskytováno ve spolupráci s PRVNÍ AMERICKO-ČESKOU POJIŠŤOVNOU, a.s., (AMCICO AIG Life), mohou soutěžit o poukázky na zájezdy. Soutěž trvá od června až do konce září a informace o ní získají klienti GE Money Bank v červnových výpisech z účtu.

Sdílet

Všichni klienti, kteří si v období od začátku června do konce září pořídí ke své kartě Maestro či MasterCard cestovní pojištění Travel Plus u pojišťovny AMCICO AIG Life, získají možnost soutěžit o poukázky na zájezdy. Pokud zašlou formou SMS správnou odpověď na otázku „Kolik výjezdů do zahraničí uskutečnili občané ČR v roce 2003“ nebo jejich odpověď bude mezi pěti nejbližšími, získají poukázku na zahraniční zájezd dle vlastního výběru s cestovní kanceláří Čedok v hodnotě 20 tisíc Kč. Soutěž bude vyhodnocena za každý měsíc zvlášť a každý měsíc bude oceněno pět klientů GE Money Bank.

Cílem právě probíhající kampaně je představit klientům toto pojištění a jeho výhody a informovat je o způsobech snadného získání pojištění – na obchodních místech GE Money Bank nebo telefonicky bez návštěvy banky na lince 224 446 100, vysvětluje Miroslav Jaroš, manažer pojištění GE Money Bank.

Držitel karty GE Money Bank získá v rámci pojištění Travel Plus pojistnou ochranu až 3 miliony Kč během nejrůznějších cest do zahraničí. Pojištění je platné pro opakované soukromé i pracovní výjezdy, krátkodobé pobyty do 60 dní, vztahuje se na rekreační, sportovní a turistické zájezdy, a kromě provozování běžných letních rekreačních sportů je pojištěno rovněž rekreační potápění, jízda na horských kolech či vysokohorská turistika, a to bez navýšení ceny, dodal Miroslav Jaroš.

Pojištění Travel Plus zahrnuje pojistné krytí pro držitele karty i jeho rodinu pro případy:

  • smrti úrazem a trvalou invaliditu následkem úrazu (pojistná částka do výše 3 mil. Kč),
  • léčebných výloh včetně výdajů na zubní ošetření (pojistná částka do 1,5 milionu Kč),
  • pojištění pro transport nemocného (pojistná částka do 1,5 mil. Kč),
  • pojištění přivolané osoby (pojistná částka do 80 tis. Kč),
  • pojištění pro repatriaci tělesných pozůstatků (pojistná částka do 200 tis. Kč).

Pojistné krytí se přitom vztahuje i na pojištění odpovědnosti za škody a ztrátu a poškození zavazadel.

Travel Plus je poskytován s nulovou spoluúčastí klientů u pojištění: smrti úrazem a trvalé invalidity; léčebných výloh; transportu nemocného; přivolané osoby, repatriace tělesných pozůstatků a odpovědnosti za škody .

Mezi výhody, které pojištění Travel Plus přináší, patří i asistenční služba v českém jazyce po 24 hodin. Pojištění Travel Plus má přitom celoroční platnost, která není nijak omezena počtem výjezdů do zahraničí a je platné celosvětově, tj. při výjezdu do všech zahraničních států. Pojištění Travel Plus pojišťovny AMCICO AIG Life poskytuje široké pojistné krytí nejen pro samotného držitele karty, ale i pro jeho rodinné příslušníky (těmi je míněn manžel či manželka a děti od 1 roku do věku 21 let).

Fakultativní cestovní pojištění Travel Plus rozšiřuje standardně poskytované pojistné programy, které klient získává zdarma automaticky s platební kartou. Držitelé karet Maestro mohou pojištění Travel Plus, které výrazně rozšiřuje pojistné krytí, získat za měsíční poplatek 83 Kč, držitelé karet MasterCard Standard a Business za 72 Kč. U platebních karet MasterCard Gold je pojistné krytí, které poskytuje Travel Plus již součástí základního pojistného programu.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Money Bank

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).