Hlavní navigace

Klienti ČSOB při volbě účtu nejčastěji hledají možnost jeho širokého využití

[Tisková zpráva] Klienti, kteří aktivně využívají svůj účet, si chtějí vybrat balíček dle svých představ. ČSOB Aktivní konto si zvolí 2/3 klientů, kteří si v bance zažádají o zřízení běžného účtu.

Sdílet

„Nejoblíbenějším běžným účtem u našich klientů je ČSOB Aktivní konto. Hlavním důvodem jsou možnosti jeho využívání – ať už jsou to elektronické služby či výběry z bankomatů. V rámci konta navíc klientům umožňujeme vedení mezinárodní embosované kreditní karty zdarma,“ řekla Jana Opršalová, manažerka segmentu Platební komfort ČSOB. „Klientovi, kterému přijde jedna příchozí platba (např. výplata), více než dvakrát měsíčně vybírá z bankomatů a platí rodinné platby a nákupy prostřednictvím elektronických plateb, se vyplatí právě ČSOB Aktivní konto a to i pro případy, pokud ho využívá jako rodinný účet,“ dodává Jana Opršalová.

Mezi další výhody ČSOB Aktivního konta, které z něj dělají prioritní volbu klientů, patří platební karta Visa Classic pro majitele (opět embosovaná) a s ní spojené pojištění proti ztrátě či krádeži karty nebo možnost volby vlastního PINu. Klienti s ČSOB Aktivním kontem mají navíc k dispozici dostatek volných transakcí a mezinárodní platební kartu i pro partnera, proto je toto konto ideální pro řešení finančních potřeb celé rodiny. V rámci konta si klient může nastavit i zasílání zpráv o pohybu na účtu na jeho e-mailovou adresu nebo prostřednictvím sms zpráv. Samozřejmostí je také možnost zřízení spořicího účtu pro zhodnocení volných finančních prostředků.

Náročnější klienti si navíc mohou k Aktivnímu kontu sjednat i Transakční balíček. Tento balíček klientovi zaručuje veškeré tuzemské příchozí a odchozí elektronické transakce a výběry z bankomatu zdarma v neomezeném množství a lze jej zakoupit pouze k ČSOB Aktivnímu kontu. Tuto službu si od jejího zavedení zřídilo již přes 1 500 klientů.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).