Hlavní navigace

Klienti Citibank mohou jako první provádět elektronické platby do zahraničí v reálném čase

[Tisková zpráva] Od tohoto týdne mohou klienti Citibank Europe plc, organizační složka využívat novou službu Citibank Global Transfer, která umožní provádět elektronické platby mezi bankovními účty Citibank po celém světě bez jakýchkoliv časových prostojů.

Sdílet

Finanční prostředky jsou připisovány na účet příjemce v zahraničí během několika vteřin a platby je možné zadávat přímo z internetového bankovnictví Citibank Online.

Citibank je jedinou bankou na českém trhu, která tento typ plateb klientům nabízí. V současné době je možné finanční prostředky odesílat a přijímat ve 27 zemích po celém světě a tato síť se neustále rozšiřuje.

„Služba Citibank Global Transfer je určena výhradně pro retailovou klientelu společnosti Citibank. Citigold klientům je nabízena zcela zdarma. Ostatním klientům je účtován poplatek ve výši 100 Kč za každou odchozí transakci. Příchozí platby zpoplatněny nejsou,“ upřesňuje novou službu Petr Ŕehák, Retail Bank Head v Citibank.

Nová služba nabízí klientům Citibank oproti standardním metodám převodu finančních prostředků mnoho výhod včetně okamžitého přístupu k prostředkům zasílaným do zahraničí. Převody jsou jednoduché a nevyžadují žádné zbytečné papírování.

„Jsme potěšeni, že můžeme nadále plnit naši ambici přicházet s inovativními službami, které poskytují našim klientům vyšší uživatelský comfort,“ dodává Bhaskar Katta, Consumer Bank Head v Citibank.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).