Hlavní navigace

To nejdůležitější o naší vánoční akci Klienti Citibank každý den vyhrávají díky své Citi kreditní kartě

Jako jednička na českém trhu kreditních karet nabízí Citibank širokou škálu produktů, z nichž mají klienti každodenní prospěch.

Sdílet

Stačí, aby používali Citi kreditní kartu, a mohou dnes a denně čerpat výhody, k nimž patří slevy na měsíční účty za telefon, vrácení části peněz utracených za běžné nákupy či využívání exkluzivních nabídek v renomovaných obchodech.

Na vánoční období připravila Citibank Česká republika pro své klienty akci, díky níž mohou každý den při nákupech dárků pro příbuzné a přátele získat ještě více. Vedle úspor, které jsou jednou z výhod Citi kreditní karty, se totiž klienti mohou zúčastnit speciální vánoční akce. Jmenuje se „Citibank platí vánoční dárky“ a běží od 1. do 31. prosince 2009. Každý den bude příslušným klientům – výhercům vyplacena zpět hodnota každé 2010. transakce, maximálně však 200 000 Kč za transakci.

Této akce se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří jsou držitelé jakéhokoli typu Citi kreditní karty, jejichž platby za nákup zboží nebo služeb Citi kreditní kartou u obchodníka nebo na internetu byly zároveň autorizované bankovním systémem Citibank. Pro účast v soutěži o Denní cenu nebo Hlavní denní cenu stačí během uvedeného období používat Citi kreditní kartu na nákupy dárků či na běžné denní nákupy. Každý den vyhraje Denní cenu každá 2010. transakce provedená kteroukoli Citi kreditní kartou. Plnou částku výherní transakce tedy každodenně může získat hned několik klientů. Z řad vítězů Denní ceny bude navíc každý den vybrán klient, který svou Citi kreditní kartu použil nejčastěji, a ten vyhraje Hlavní denní cenu. Každý den tedy získá jeden výherce Hlavní denní ceny zpět částku rovnající se všem nákupům zaplaceným onen den Citi kreditní kartou, a to až do denního limitu CZK 200 000.

Tato akce nejen dodává vánočním nákupům prvek vzrušení, ale navíc podtrhuje úspory a pohodlí, jež s sebou používání Citi kreditních karet přináší. Rádi bychom klientům všemožně zpříjemnili předvánoční nákupní horečku a poskytli jim příležitost obdarovat své drahé a zároveň ušetřit. Naše soutěž má velice jednoduchá pravidla a je otevřená všem držitelům Citi kreditních karet. Jejich radost bude dvojnásobná. Nejenže mohou díky Citi kreditní kartě pohodlně a bezpečně nakupovat a přitom využít bezúročné období, ale navíc mají možnost zúčastnit se naší soutěže a vyhrát vrácení utracené částky za nákupy, přičemž ta může být značná, uvádí George Denisenko, Consumer Lending Director Citibank Česká republika. Jediné, co musí klient udělat, je používat svou Citi kreditní kartu k nákupům co nejčastěji.

Tato akce a výhra spojená s každou 2010. transakcí předznamenává další plánované aktivity Citibank Česká republika pro rok 2010, které se zaměří na poskytování vyšší hodnoty majitelům Citi kreditních karet.

Další informace o této akci a o kartových produktech Citibank Česká republika jsou k dispozici na www.citikarta.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).