Hlavní navigace

KLIENTI CAC LEASING A RENAULT LEASING SI MOHOU POJISTIT SPLÁCENÍ SVÝCH FINANČNÍCH ZÁVAZKŮ

Klienti leasingové společnosti CAC LEASING i její dceřiné společnosti RENAULT LEASING CZ nemusí mít obavy z nečekaných životních událostí, které by mohli ohrozit jejich schopnost splácet závazky vůči těmto společnostem. Od začátku letošního roku mohou využít pojištění schopnosti splácet, a to jak u leasingu, tak i úvěru na nový nebo ojetý automobil. Pojištění je určeno pro osoby samostatně výdělečně činné (tzv. OSVČ) a zaměstnance.

Sdílet

Společnosti CAC LEASING a RENAULT LEASING, společně s pojišťovnou AMCICO AIG Life, pomáhají svým klientům úspěšně překonat i takové životní situace, které jim mohou znemožnit pravidelně a včas splácet leasingové splátky či úvěr na nový nebo ojetý automobil. „Díky tomuto pojištění převezme pojišťovna splácení v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti z důvodu úrazu nebo nemoci, úplné a trvalé invalidity a rovněž v případě úmrtí dlužníka,“ říká k detailům pojištění schopnosti splácet Přemysl Kvasnička, jednatel společnosti CAC pojišťovací makléřská. Pojištění je určeno zaměstnancům a osobám samostatně výdělečně činným. „Zaměstnanci si mohou u CAC LEASING pojištění rozšířit rovněž o riziko spojené s nedobrovolnou ztrátou zaměstnání,“ dodává Přemysl Kvasnička.

Pojištění schopnosti splácet patří k volitelným pojištěním, jejichž uzavření je pro klienty CAC LEASING a RENAULT LEASING velmi jednoduché. Pojistnou smlouvu mohou uzavřít zároveň se smlouvou na financování automobilu. Pojistná událost nastává například po uplynutí dvou měsíců trvání pracovní neschopnosti. Po proběhnutí této lhůty přebírá úhradu měsíčních splátek pojišťovna. V případě trvalé invalidity nebo úmrtí pojištěného pak pojišťovna jednorázově vyrovná celý závazek. Pojištění neschopnosti splátek tak klientům přináší klid pro případy, které bohužel nemohou sami ovlivnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).