Hlavní navigace

Klienti AXA, kteří si sjednali smlouvu on-line, mohou mít až dvakrát vyšší penzi

Měsíční příspěvky klientů AXA penzijního fondu, kteří využili on-line uzavření penzijního připojištění, jsou ve srovnání s českým trhem téměř dvakrát vyšší.

Sdílet

Průměrný měsíční příspěvek na českém trhu činí 450 Kč, zatímco příspěvky klientů AXA, kteří využili možnosti sjednat si penzijní připojištění on-line, dosáhly v průměru 840 Kč. Důvodem je řada výhod, které tak získávají. Nejenže mohou pojištění sjednat rychle, jednoduše z pohodlí domova a 24 hodin denně, ale navíc získají finanční odměnu až 7 500 Kč. Klienti proto častěji zvolí vyšší částku, která jim přinese i vyšší věrnostní bonus.

„Klienti mají vyšší měsíční úspory také proto, že od nás jako členové AXA Clubu bezplatně obdrží platební AXA kartu. Pokud s ní platí, potom se jim z každé transakce minimálně 0,3 % přičte na jejich osobní účet penzijního připojištění. Při platbě u partnerů věrnostního programu AXA Club se může jednat až o 8% úsporu,“ upozornil Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA. „Kromě AXA platební karty, kterou lze spolu s nákupy spořit na důchod, mají klienti možnost bezplatně využívat asistenční službu Home Assistance AXA Club v hodnotě 49 000 Kč ročně. Naší ambicí je stát se do roku 2012 preferovanou společností, a proto se klientům snažíme nabídnout vždy něco navíc. Kromě výhod AXA Clubu u nás všichni klienti získají bezplatný internetový přístup ke svému účtu penzijního připojištění. Mohou zde sledovat stav svého účtu včetně všech detailů plateb – státního příspěvku, příspěvků zaměstnavatele, zhodnocení vložených prostředků a přírůstky z transakcí provedených AXA kartou,“ dodal Marek Zeman.

On-line lze penzijní připojištění sjednat buď přímo na internetových stránkách finanční skupiny AXA (www.axa.cz), nebo přes speciální portál penzijního připojištění www.zijtevpohode.cz. Na obou místech se klienti dozví všechny potřebné informace k uzavření penzijního připojištění. Pokud se pro penzijní připojištění u finanční skupiny AXA rozhodnou, mohou zde velice rychle a jednoduše vyplnit formulář k uzavření smlouvy, aniž by museli chodit na pobočku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).