Hlavní navigace

Ke spoření od Raiffeisen stavební spořitelny pojištění pobytu v nemocnici zdarma

[Tisková zpráva] Každý, kdo si do konce roku uzavře u poradců Raiffeisen stavební spořitelny jakoukoli smlouvu, získá speciální prémii v podobě pojištění pobytu v nemocnici u pojišťovny UNIQA v hodně 500 Kč na jeden rok zdarma.

Sdílet

Raiffeisen stavební spořitelna tak reaguje na zvýšení poplatků za pobyt v nemocnici z 60 Kč na 100 Kč, které vstoupí v platnost 1. 12. 2011.

Raiffeisen stavební spořitelna odměňuje své klienty. „Od 1. prosince dojde k navýšení poplatků spojených s pobytem v nemocnici z 60 Kč na 100 Kč. Jako reakci na tuto skutečnost a zároveň snahu odměnit své klienty přichází RSTS se speciálním bonusem. Každý, kdo si do 31. prosince 2011 u RSTS uzavře smlouvu o stavebním spoření nebo navýší cílovou částku na stávající smlouvě, popř. požádá o úvěr prostřednictvím našich poradců, dostane pojištění pobytu v nemocnici u pojišťovny UNIQA v hodnotě 500 Kč na jeden rok zdarma,“ říká Karel Pavlík, ředitel odboru podpory prodeje RSTS.

Akce se vztahuje také na Turbo spoření od RSTS, které formou prémie podporuje jednorázové vklady. Obecně platí, že čím vyšší částku vložíte, tím větší prémii získáte. Díky připsání vkladu na počátku doby spoření je zhodnocení úspor pro klienta při započtení všech zvýhodnění vyšší než u srovnatelných investičních bankovních produktů. „Celkově tak klient ke garantované úrokové sazbě 2 % p. a. může na rozdíl od obdobně bezpečných vkladových produktů, jako jsou např. běžné a spořicí účty, v následujících letech získat navíc prémii až 4 000 Kč a za každý rok spoření státní podporu až 2 000 Kč,“ vysvětluje Vladimír Vyčítal, produktový manažer RSTS.

Pojištění dávek při pobytu v nemocnici, které získáte nyní u poradců RSTS např. ke smlouvě o stavebním spoření, je určeno pro klienty ve věku 0 – 62 let. Nevztahuje se jen na území České republiky, ale platí po celé Evropě. V případě nemoci jsou vám dávky vyplaceny za celou dobu hospitalizace, maximálně však za 180 dní v jednom roce. V případě úrazu není výplata dávek nijak časově omezena. Podmínkami pro získání pojištění pobytu v nemocnici od RSTS je uzavření smlouvy o stavebním spoření do 31. 12. 2011 a uhrazení poplatku za uzavření této smlouvy do 31. 1. 2012. Pojištění začíná platit prvním dnem měsíce následujícího po uzavření návrhu pojistné smlouvy.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).