Hlavní navigace

Kdo Vás pojistí v regionech?

V Praze, 21.2.2006. Společnost EUROFINANCIAL CZ pružně zareagovala na celkový pokles pojišťovnictví a také s tím související úbytek finančních poradců a pojišťovacích zprostředkovatelů především v regionech ČR a rozhodla se pro zájemce o různé druhy finančních produktů vybudovat síť poboček po celé republice. I největší světoví hráči totiž v rámci úsporných opatření omezují nebo zcela zastavují provoz ve svých regionálních kancelářích a soustřeďují svou působnost výhradně na Prahu.

Sdílet

Po Brně, Plzni a Liberci byla další pobočka otevřena v pátek 17.3.2006 v Ústí na Labem, a tak mohou obyvatelé Ústecka již v tomto týdnu využít finančně–poradenských a pojišťovacích služeb EUROFINANCIAL. Reprezentativní kanceláře EUROFINANCIAL se nachází přímo na Mírovém náměstí v centru města. Pro zájemce se zde nabízí také několik nových pracovních míst na trvalý pracovní poměr a prostor i pro externí spolupráci, což není v tomto regionu postiženém vysokou nezaměstnaností nezajímavé.

Provoz ústeckého zastoupení EUROFINANCIAL bude symbolicky zahájen také 23.3.2006 na setkání místních autorit (zastupitelé města a kraje), členů vedení hospodářské komory a podnikatelů s úzkým vedením společnosti EUROFINANCIAL a prvními zaměstnanci ústecké pobočky.

V dubnu se plánuje otevření regionální kanceláře v Olomouci a v květnu v Českých Budějovicích. Vytvoření dalších poboček, a tím také dalších pracovních příležitostí se postupně připravuje.

O pojištění dnes nemají zájem jen vyšší příjmové skupiny a vyšší věkové kategorie. Například pro získání hypotéky na bydlení se životní pojištění stává nutností. EUROFINANCIAL umožňuje zákazníkům pomocí svého projektu EasyCapital své pojištění zvýhodnit a zlevnit. Samotným zapojením se do tohoto unikátního projektu dostane klient slevy na všechny finanční produkty, které potřebuje.

Společnost EUROFINANCIAL je finančně poradenskou firmou, která spolupracuje se všemi významnými bankovními a pojišťovacími domy. Poskytuje komplexní finanční poradenství jak občanům, tak firemním zákazníkům v oblasti úvěrů, leasingů a pojištění od roku 2003. Bližší informace o společnosti na www.eurofinancial.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).