Hlavní navigace

Komerční banka zavádí garanci nabídkové úrokové sazby u hypoték

Komerční banka neustále vylepšuje své hypotéky! U hypotečních i překlenovacích hypotečních úvěrů nově garantuje nabídkové úrokové sazby, a to zcela zdarma.

Sdílet

Poté, co Komerční banka představila Flexibilní hypotéku a doplnila svoji nabídku o zjednodušené posuzování bonity žadatelů o hypoteční úvěr z řad podnikatelů, přichází s další atraktivní novinkou v oblasti hypoték. U nově poskytovaných hypotečních úvěrů je od září garantována úroková sazba po dobu 30 dnů od data vystavení nabídky hypotečního úvěru klientovi.

„To znamená, že případné změny sazeb v průběhu těchto 30 dnů se nebudou do výše nabízené úrokové sazby promítat a klientům Komerční banky bude poskytován hypoteční úvěr s původně nabídnutou úrokovou sazbou,“ uvedl Vladimír Jeřábek, výkonný ředitel pro distribuční síť Komerční banky.

Smlouva o hypotečním úvěru musí být uzavřena v rámci garantovaného období, tj. do 30 dnů od vystavení nabídky. Garance nabídkové úrokové sazby u hypoték tak dává k dispozici klientům Komerční banky 30denní lhůtu na vyřízení všech náležitostí potřebných k uzavření smlouvy.

„S garancí nabídkové úrokové sazby přicházíme navíc v období růstu sazeb hypoték na trhu v České republice. Díky naší nabídce klient získá zdarma 30 denní ochranu před nárůstem tržních úrokových sazeb. Věříme proto, že tuto naši novinku klienti přivítají a stane se jednou z našich dalších konkurenčních výhod,“ doplňuje výkonný ředitel pro marketing Komerční banky, Zdeněk Mojžíšek.

Pro zájemce o hypoteční úvěr je nyní připravena také akční nabídka – vyřízení hypotéky zdarma. Klienti tak ušetří až 28 000 Kč při podání žádosti do 31. října 2007, podpisu smlouvy do 31. ledna 2008 a s fixací na 5 a více let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).