Hlavní navigace

KB prolomila hranici 100tisícího balíčku pro podnikatele a malé podniky

V Praze 2. listopadu 2004 - V říjnu otevřela Komerční banka (KB) 100tisící balíček služeb a produktů pro podnikatele a malé podniky. Zájem o podnikatelské balíčky dokazuje, že jsou schopny uspokojit velmi širokou škálu každodenních bankovních potřeb živnostníků i malých firem.

Sdílet

Za tímto úspěchem stojí pouze dvouletá historie finančních balíčků KB. Právě před dvěma lety jsme na trh uvedli balíček Optimum Medicum; v dubnu loňského roku potom nabídku rozšířily balíčky Efekt, Komfort a Excelent. Během prvních tří čtvrtletí letošního roku si jeden z balíčků pořídilo o 120 % více podnikatelů než ve stejném období minulého roku. Jejich obliba pramení nejen z toho, že klient získá všechny potřebné nástroje, které potřebuje ke každodenní obsluze svých financí, a to za výhodnou cenu. Balíčky jsou navíc šité na míru podnikatelům a malým podnikům s nejrůznějšími bankovními potřebami, vysvětluje Antonín Kopřiva, ředitel divize Podnikatelé.

Klientem, který si v KB otevřel balíček služeb a produktů s magickým číslem 100 tisíc, je pan Luděk Koudela z Ústí nad Labem. Pro potřeby své zámečnické firmy zvolil balíček Komfort, který nabízí především snadnou a pohodlnou správu financí. Slavnostní setkání s klientem proběhlo na pobočce KB v Ústí nad Labem.

Finanční balíčky KB pokrývají bankovní potřeby širokého okruhu podnikatelů a malých firem. V rámci jednoho poplatku klient získá běžný účet s měsíčními výpisy, mezinárodní platební kartu a kombinaci služeb přímého bankovnictví dle vlastní volby. Všechny balíčky nabízí možnost čerpání povoleného debetu až do 3 milionů korun; pro stávající klienty do 100 000 korun bez nutnosti předkládání finančních výkazů.

Balíček Efekt je určen především pro efektivní a jednoduchou správu financí podnikatele. Součástí balíčku je běžný účet s měsíčními výpisy, služební platební karta Dynamic Card, a internetové bankovnictví mojebanka nebo telefonní bankovnictví Expresní linka včetně 5 transakcí měsíčně v ceně balíčku. Platební karta Dynamic Card zahrnuje jako doplňkové služby pojištění pro cesty do zahraničí, asistenční služby ÚAMK a věrnostní program společnosti Benzina umožňující uplatnit slevu 2,2 procenta na pohonné hmoty u Benziny.

Pokud podnikatel při řízení financí požaduje hlavně pohodlí, je pro něj ideální balíček Komfort. Ten nabízí rovněž běžný účet s měsíčními výpisy, kombinaci telefonního a internetového bankovnictví nebo PC bankovnictví včetně 10 platebních příkazů měsíčně v ceně balíčku a embosovanou platební kartu Prestige Card s pojistným programem, který při cestách do zahraničí chrání také přímé rodinné příslušníky.

Balíček Excelent nabízí všechny nástroje pro komplexní správu financí – korunový i cizoměnový účet s měsíčními výpisy, dvě platební karty s množstvím doplňkových služeb, telefonní, internetové a PC bankovnictví a 50 transakcí měsíčně v ceně balíčku. Tuto kombinaci produktů a služeb oceňují také malé podniky obchodující se zeměmi EU.

KB má připravenu nabídku i pro podnikatele z oboru zdravotnictví. Balíček Optimum Medicum zahrnuje běžný účet s měsíčními výpisy, platební kartu Prestige Card, telefonní bankovnictví Expresní linka a internetové bankovnictví mojebanka. Právě pro lékaře je zajímavá možnost využití Certifikátu KB, který získá každý uživatel internetového bankovnictví mojebanka, pro bezpečnou komunikaci se zdravotními pojišťovnami. Odpadají tak dodatečné náklady na pořízení samostatných certifikátů, které by lékař potřeboval pro komunikaci se zdravotními pojišťovnami.

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).