Hlavní navigace

KB přináší unikátní pojištění karet - Profi Merlin

V Praze 17.června 2005 - Komerční banka výrazně zvyšuje bezpečnost pro držitele platebních karet a uvádí na trh nový pojistný produkt Profi Merlin. Jde o pojištění, které chrání klienty při ztrátě, odcizení nebo případném zneužití služebních platebních karet vydaných KB a hotovosti vybrané platební kartou. Unikátní součástí Profi Merlinu je i pojištění odcizení tržby firmy, kterou si klient přichází do KB uložit.

Sdílet

Počet vydaných debetních či kreditních karet klientům z řad malých a středních firem stále dynamicky roste a již překročil 210 tisíc. S velkým očekáváním a následným úspěchem jsme v květnu uvedli na trh služební kreditní kartu určenou výhradně pro firmy a podnikatele, uvedl Antonín Kopřiva, vedoucí Podnikatelé z marketingu KB.

Pojištění Profi Merlin je unikátní i v tom, že nepokrývá pouze jednu platební kartu, ale všechny platební karty jednoho držitele vydané k firemnímu účtu. Pojištění Profi Merlin má velmi rozsáhlé pojistné krytí. Kryje zneužití karty třetí osobou, náklady spojené s poplatky za stoplistaci karty včetně poplatku za vydání karty nové. Pokryto je rovněž riziko v případě odcizení hotovosti nesené na pobočku KB nebo vybrané z bankomatu nebo na pobočce KB či jiné banky, pokud k tomu došlo v důsledku násilného přepadení, dopravní nehody nebo například vybrání hotovosti z bankomatu pod pohrůžkou násilí. Pojištění se vztahuje i na krádeže nebo odcizení karty v zahraničí.

Cena a rozsah pojištění produktu Profi Merlin jsou uvedeny v následující tabulce*

Profi Merlin
Profi Merlin Varianta I. Varianta II.
1. Zneužití karty třetí osobou
a) za platby kartou 30 000 Kč 60 000 Kč
b) za výběry na pobočkách KB 10 000 Kč 20 000 Kč
c) za výběry na pobočkách jiných bank 5 000 Kč 10 000 Kč
2. Poplatky za stoplistaci a vydání karty po stoplistu 4 000 Kč 4 000 Kč
3. Krádež hotovosti v době do 48 hodin od výběru nebo při výběru pod hrozbou fyzického násilí 2 000 Kč 2 000 Kč
4. Krádež hotovosti nesené jako vklad na pobočku KB 30 000 Kč 50 000 Kč
Roční pojistné 348 Kč 588 Kč

* Detailní popis všech parametrů a podmínek produktu Profi Merlin naleznete v Pojistných podmínkách pojištění Profi Merlin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).