Hlavní navigace

Komerční banka nabízí ještě kvalitnější cestovní pojištění na platebních kartách

Komerční banka ve spolupráci s Komerční pojišťovnou upravuje pojistné programy na svých platebních kartách. Od 1. 2. 2009 mohou držitelé platebních karet vydaných Komerční bankou cestovat mnohem klidněji. Limity pojistných programů byly navýšeny, byla rozšířena pojištěná rizika a cestovní pojištění se vztahuje na celou rodinu.

Sdílet

Zásadní změnou je zvýšení limitů pojištění léčebných výloh u embosovaných karet až na 1 milion korun z původních 500 000 Kč a u zlatých a stříbrných karet až na 2,5 mil. Kč pro každého pojištěného. Máte-li jednu ze zmíněných karet KB, od letošního února jste tak krytí se zvýšeným limitem, říká Zdeněk Mojžíšek, výkonný ředitel pro marketing Komerční banky.

V rámci platební karty tak klient automaticky získává velmi kvalitní cestovní pojištění na neomezený počet soukromých i služebních zahraničních cest.

Komerční banka zároveň zrušila spoluúčast na ošetření, která činila 5000 Kč a maximální věkový limit pojištěného. Na výše uvedené částky jsou navíc pojištěni i rodinní příslušníci, kteří s držitelem karty cestují. V těchto případech se pojistný limit nesčítá, ale každý účastník je pojištěn zvlášť a na plnou výši. Další novinkou je přidání nového rizika pojištění ztráty osobních dokladů. U zlatých a stříbrných karet navíc i pojištění zrušení cesty, opět v ceně karty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).