Hlavní navigace

Kateřina Chadrabová nastoupila do týmu Private Banking praž-ské pobočky Commerzbank

[Tisková zpráva] Oddělení Private Banking pražské pobočky Commerzbank nově posílila Kateřina Chadrabová. Na starosti bude mít pře-devším akvizici nových klientů. Do Commerzbank přichází s bohatými zkuše-nostmi, které získala jako poradce pro privátní klientelu v UniCredit Bank.

Sdílet

„Zkušenosti a pracovní nasazení Kateřiny Chadrabové budou pro Commerzbank v České republice velkým přínosem. Hned v prvních dnech naší spolupráce jsme museli ocenit velké pracovní nasazení, skvělé komuni-kační dovednosti a její výbornou orientaci na kapitálových trzích,“ řekla Alena Štefaňáková, ředitelka Private Banking v pražské pobočce Commerzbank.

Kateřina Chadrabová vystudovala Střední ekonomickou školu v Ostravě, obor všeobecná ekonomie. Od roku 1977 pracovala osm let jako obchodní referentka v Hutních montážích. V roce 1985 nastoupila na stejnou pozici do společnosti PZO Koospol. Do oboru bankovnictví se dostala v roce 1992, kdy začala pracovat v Bank Austria, později Bank Austria Creditanstalt na pozici poradce pro zákazníka. V roce 1999 přešla do UniCredit Bank Czech Repub-lic, kde působila jako poradce pro privátní klientelu.

Kateřina Chadrabová je vdaná a má pětadvacetiletého syna. Většinu volného času ráda tráví nad dobrou knihou nebo sportováním v přírodě. Jejími nejob-líbenějšími sporty jsou lyžování a cyklistika. Nejčastěji za nimi cestuje do Alp. Tematika cestování ji zajímá i v literatuře. Ráda si přečte i historickou literatu-ru faktu. Ve velké oblibě má také francouzskou kinematografii.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).