Hlavní navigace

Kateřina Bednářová v čele externí komunikace ČSOB

Novou tiskovou mluvčí značky ČSOB se stala Kateřina Bednářová, která od 15. června 2006 nastoupila do banky na pozici Manažera pro externí komunikaci. V ČSOB povede media relations a P.R. pro „modrou značku“ - ČSOB. Kateřina Bednářová bude podřízena Milanu Tománkovi, který je jako výkonný ředitel Externí komunikace a vztahů k investorům zodpovědný za externí komunikaci ve Skupině ČSOB.

Sdílet

„Mým cílem je rozvíjet komunikaci ČSOB tak, aby pomáhala budovat image banky jako lídra v oblasti finančních služeb, jako banky specializované na poradenství a osobní finanční plánování,“ uvedla k nástupu do funkce Kateřina Bednářová.

Kateřina Bednářová působí v oblasti mediální komunikace a PR od roku 1997. Od roku 2002 pracovala pro společnosti skupiny RWE v České republice, kde nejprve působila jako tisková mluvčí Středočeské plynárenské a následně v tiskovém oddělení RWE Transgas. Je absolventkou fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a hovoří plynně anglicky, německy a částečně rusky.

Pavel Hejzlar, dosavadní manažer externí komunikace ČSOB, přešel na pozici manažera obchodního segmentu malých a středních podniků v Poštovní spořitelně ze Skupiny ČSOB.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).