Hlavní navigace

Karty CCS nyní tři měsíce na zkoušku

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. připravila pro zájemce o firemní karty CCS speciální podzimní akční nabídku. Každý nový zákazník, který nebude s kartami CCS spokojen, může do tří měsíců od uzavření objednávky od služeb CCS odstoupit a obdrží zpět veškeré poplatky. CCS se rozhodla realizovat tuto akci, protože je přesvědčena o kvalitě nabízených produktů a spokojenosti svých zákazníků. Akční nabídka, zaměřená především na malé a střední firmy a podnikatele, platí do poloviny prosince 2004.

Sdílet

Společně s touto nabídkou odstartovala i rozhlasová reklamní kampaň, kterou doplní direct mailová zásilka distribuovaná na desítky tisíc potenciálních zákazníků. „Reklamní kampaň i samotná akce si kladou za cíl informovat podnikatele a menší firmy o možnosti snížit díky našim službám své náklady na provoz firemních vozidel. Jejich úkolem je zvýšit povědomí o značce CCS, a tím i zvýšit zájem o uzavření objednávky na karty CCS,“ uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Zájemci o firemní karty CCS si mohou vybírat mezi domácími čipovými kartami CCS Limit a CCS Tandem a kartou CCS Business. Firemní karty CCS nabízí téměř neomezenou akceptační síť čerpacích stanic, servisů, prodejen náhradních dílů apod. Především díky zjednodušení administrativy a využití nejmodernějších technologií přináší firmám úsporu nákladů, zvýšení efektivity při vynakládání prostředků na provoz vozového parku, zvýšení bezpečnosti při pohybu finančních prostředků a snížení rizika lidského omylu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).