Hlavní navigace

Karty CCS na Slovensku akceptuje více než 460 obchodních míst

Sdílet

Jako efektivní nástroj k úhradě pohonných hmot, autopříslušenství, oprav automobilů a dalších služeb je na Slovensku možné využít karty CCS. Ty zde akceptuje více než 460 obchodních míst, z nichž 320 tvoří čerpací stanice sítí Agip, Aral, Avanti, Conoco-Jet, Esso, Jurki, OMV, Shell. Karty CCS na Slovensku přijímá rovněž na sto autoservisů a padesát dalších obchodních míst. Akceptační síť karet CCS na Slovensku je navíc rozšířena o obchodní místa akceptující mezinárodní kartu UTA/CCS vydávanou ve spolupráci s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

Nákupy s kartami CCS na Slovensku jsou mezi českými návštěvníky stále oblíbenější. Svědčí o tom rostoucí počet realizovaných transakcí, kterých za první čtvrtletí letošního roku proběhlo více než 14 tisíc. „Průměrná hodnota nákupu činila 970 Kč, což v meziročním srovnání představuje 5% nárůst finančního objemu. Lidé nejvíce nakupují pohonné hmoty,“ uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Používání karet CCS na Slovensku se řídí stejnými pravidly jako v České republice. Například využívání firemních karet CCS Business zaměstnanci při služebních i soukromých cestách na Slovensko umožňuje firmám zjednodušení administrace nákupů pohonných hmot v zahraničí. Karta CCS Osobní pak poslouží jako vhodný nástroj pro úhrady pohonných hmot a autopříslušenství při cestě na Slovensko na dovolenou.

* * *

Informace o společnosti:

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dvěmi dceřinými společnostmi – stoprocentně drženou akciovou společností Český Triangl a CCS Slovenskou spoločnosťou pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet a hraje tak významnou roli na trhu bezhotovostních nákupů v České republice. CCS se zaměřuje především na provozování firemních autokaret a rozvíjení služeb souvisejících s řízením logistiky a nákladů firemního autoparku. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná kreditními a předplatními kartami.

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

Český Triangl, a.s., provozuje pod obchodní značkou CCS Triangl splátkový katalogový prodej, CCS na Slovensku distribuuje karty CCS a řídí systém bezhotovostních plateb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).