Hlavní navigace

K půjčce jako bonus pojištění a nulové poplatky

Společnost Cetelem připravila na letošní podzim nabídku zvýhodněných úvěrů. Klientům, kteří si zažádají o Osobní půjčku ve výši 100 00 Kč a 200 000 Kč, nebude Cetelem účtovat poplatek za vyřízení půjčky ani poplatek za vedení úvěrového účtu. Navíc součástí měsíční splátky je i pojištění schopnosti splácet při ztrátě zaměstnání.

Sdílet

„Po úspěchu prázdninové akce jsme se rozhodli představit podzimní nabídku Osobní půjčky Cetelem plnou výhod. Ty tvoří nízké měsíční splátky, nulové poplatky, ale především pojištění schopnosti splácet, a to nejen z důvodu dlouhodobé nemoci, plné invalidity či pracovní neschopnosti, ale zejména pro případ ztráty zaměstnání,“ uvedl Ing. Tomáš Siegler ze Správy marketingu a komunikace. „Reagujeme tak na vývoj situace na trhu, kdy se snažíme dát díky pojištění klientovi jistotu pro případ nečekaných událostí,“ dodal T. Siegler.

Společnost Cetelem tak nabízí až do 31. října 2009 všem klientům osobní půjčky ve výši 100 000 Kč za 2 175 Kč měsíčně (RPSN 17,81) a 200 0000 Kč za 4 171 Kč měsíčně (RPSN 15,91) při délce splácení 72 měsíců. Měsíční splátka je konečná a s úvěrem nejsou spjaty žádné další skryté poplatky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).