Hlavní navigace

K pojištění majetku od Kooperativy výrazná sleva na roční cestovní pojištění

Kooperativa, druhá největší pojišťovna na českém trhu, připravila pro klienty atraktivní novinku. K pojištění majetku občanů mohou nově všichni klienti získat roční cestovní pojištění Kolumbus Abonent pouze za čtvrtinu obvyklé ceny. Nabídka se týká všech pojištění - rodinných domů, bytů, rekreačních objektů, domácností i zvýhodněného produktu OPTIMUM, který kombinuje za výhodnější sazbu pojištění rodinného domu a domácnosti v rámci jedné pojistné smlouvy. "Zároveň bychom chtěli klienty motivovat k tomu, aby své pojištění průběžně aktualizovali. Každý, kdo si pořídil nové věci - položil nové podlahy či jinak dům nebo byt rekonstruoval nebo si třeba vylepšil výpočetní techniku či elektroniku - by měl tyto skutečnosti ve své pojistné smlouvě zohlednit. Pokud tak učiní, kontaktuje Kooperativu a adekvátně si zaktualizuje pojistnou částku, může při této příležitosti slevu na roční kartu cestovního pojištění rovněž využít," doplnil ředitel úseku pojištění majetku a odpovědnosti Kooperativy Michael Neuwirth.

Sdílet

Roční kartu Kolumbus Abonent v rozsahu pojištění léčebných výloh po Evropě může tedy klient využívající tuto slevu získat za 400 Kč, v rozsahu pojištění léčebných výloh, úrazu, zavazadel a odpovědnosti za škodu za 600 Kč. Obě varianty pojištění platí jeden rok od data sjednání a slouží k pojištění opakovaných krátkodobých výjezdů. Délka nepřerušeného pobytu v zahraničí je stanovena maximálně na dobu 90 kalendářních dnů pro každou cestu. Obě varianty jsou rovněž rozšířeny o doplňkové pojištění pro lyžování, snowboarding a další rekreační sporty, například cykloturistiku, windsurfing, jachting či lední hokej. Další informace o těchto produktech klienti najdou na www.koop.cz, případně mohou doplňující informace získat na bezplatné lince 800 105 105 či v kterémkoli obchodním místě Kooperativy.

Kooperativa, pojišťovna, a. s., je druhou největší pojišťovnou v ČR. V současné době má více než 300 obchodních míst a produkty Kooperativy lze sjednat i v pobočkách České spořitelny. Klientům je k dispozici dále několik tisíc externích spolupracovníků, nonstop zelená linka 800 105 105 a internetové stránky www.koop.cz. Firma má základní kapitál 2,8 miliardy Kč. V loňském roce zvýšila předepsané pojistné o 9,8 procenta na 26,5 miliardy Kč, což je s výrazným náskokem největší přírůstek pojistného na českém trhu. Rekordního výsledku dosáhla Kooperativa rovněž v oblasti zisku, jehož výše před zdaněním činila za loňský rok 1 304 milionů korun – v meziročním srovnání o 70 procent více. Kooperativa je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group, která loni získala od prestižní agentury Standard & Poor´s rating A+ se stabilním výhledem. Koncern zaujímá v současnosti první či druhou pozici na trzích v Rakousku, v České republice, na Slovensku a v Rumunsku. K dalším klíčovým trhům náleží Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko a Černá Hora a Bulharsko. Dále je skupina zastoupena v Bělorusku, na Ukrajině, v Německu, Lichtenštejnsku, Itálii a ve Slovinsku. Žádný jiný pojišťovací koncern do takové míry prostor zemí střední a východní Evropy nepokrývá.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).