Hlavní navigace

Poštovní spořitelna rozdává k novým účtům 300 Kč na pohonné hmoty

Poštovní spořitelna přichází s další lákavou nabídkou. Každý, kdo si v průběhu června založí postžirový účet v programu Klasik nebo Plus, dostane jako dárek poukázku na pohonné hmoty v hodnotě 300 Kč. Dlouhodobá sleva 0,40 Kč na každém litru paliva v čerpacích stanicích Čepro a EuroOil při platbě kartou Poštovní spořitelny přitom stále zůstává.

Sdílet

Touto kampaní chceme lidem ukázat, že postžirové účty Poštovní spořitelny patří k nejvýhodnějším na trhu. Zřízení účtu, elektronické bankovnictví, vydání platební karty majiteli účtu a všechny příchozí platby jsou zdarma. Zřídit a obsluhovat Postžiro je navíc možné na všech poštách v ČR a finančních centrech Poštovní spořitelny, popsal hlavní výhody účtů Libor Svoboda.

Postžiro Klasik je jednoduchý a levný účet, který spolehlivě uspokojí základní finanční potřeby. Kdo od běžného účtu očekává nadstandardní služby, zvolí Postžiro Plus. Ten nabídne zdarma zřízení a vedení kontokorentu, výhodné spořící produkty, vydání mezinárodní platební karty Maxkarty až 3 disponentům. Stejně tak i vydání kreditní karty a embosované platební karty je na první rok zdarma. Majitelé Postžira Plus navíc neplatí žádné poplatky za tuzemské platební příkazy na dva účty v libovolné tuzemské bance podle vlastní volby.

Účet si mohou klienti zřídit přímo padesáti Finančních centrech či více než 3 300 poštách v ČR. K dispozici je také 2700 finančních poradců sesterské Českomoravské stavební spořitelny. Klienti mohou využít bezmála 650 bankomatů či oblíbenou službu CashBack. Samozřejmostí je možnost obsluhy internetového bankovnictví. Poštovní spořitelna navíc jako jediná v ČR nabízí komfortní službu TV Banka, díky níž lze spravovat své finance pomocí televizního ovladače.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).