Hlavní navigace

K Autoúvěru Cetelem pohonné hmoty zadarmo

[Tisková zpráva] Všichni klienti, kteří si prostřednictvím Autoúvěru Cetelem pořídí svůj vysněný vůz, získají jako bonus 2 000 korun na pohonné hmoty. Po financování Autoúvěru klienti obdrží novou Autokartu Cetelem s bonusem 2 000 korun na nákup pohonných hmot na jakékoli čerpací stanici. Autokarta obsahuje rovněž úvěrový rámec 5 000 korun, který mohou klienti využít v případě potřeby jako finanční rezervu například pro výběry z bankomatů, nákupy pohonných hmot nebo platby v prodejnách.

Sdílet

Standardem Autokarty je bezúročné období pro bezhotovostní transakce v délce 50 dní. Mezi další výhody patří také 150 korun navíc každý měsíc jako odměna za nákupy, slevy ve výši až 40 % u obchodních partnerů v rámci Cetelem klubu po celé České republice nebo jeden rok záruky navíc na zakoupené zboží zdarma a mnohé další.

„Cílem je představit jednoduchý, výhodný a bezpečný úvěr, který zákazníky odmění bonusem 2 000 korun na nákup pohonných hmot prostřednictvím Autokarty Cetelem, kterou klienti obdrží během pár týdnů po financování Autoúvěru. Stačí pouze do 2 měsíců od vydání karty uhradit nákup pohonných hmot a tuto vyčerpanou částku pak není třeba splácet,“ říká Radek Veselý, ředitel Správy financování vozidel a dodává: “Z celkového počtu žadatelů o financování automobilů dnes tvoří 22 % ženy. Celá polovina žadatelů o Autoúvěr je pak zastoupena ve věkové kategorii do 35 let.“

Autoúvěr Cetelem je jednoduchý a dostupný v široké síti obchodních partnerů po celé České republice. Stačí si vybrat z nabídky, podepsat úvěrovou smlouvu a hned můžete odjed ve svém novém voze. Při nákupu je možné sjednat také několik druhů pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění nebo pojištění schopnosti splácet úvěr.

Výhody financování vozu s Autoúvěrem Cetelem:

·    rychlé vyřízení úvěru přímo u prodejce vozů,

·    úvěr 20 000 Kč až 1 000 000 Kč bez ručitele,

·    volitelná délka splácení,

·    jednoduché vyřízení u prodejce,

·    okamžité vlastnictví vozu,

·    výhodné pojištění při nákupu vozu na úvěr.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).