Hlavní navigace

K 15. výročí přichází CAC LEASING s ojedinělou nabídkou

Praha, 10. března 2006. CAC LEASING u příležitosti 15. výročí svého založení připravil celou řadu výhodných akčních nabídek financování v segmentu automobilů, motocyklů a strojů. Renomovaná leasingová společnost tím využívá své bohaté zkušenosti a postavení na českém trhu.

Sdílet

„V období od poloviny března do 15. června získají klienti ke každé nově uzavřené leasingové smlouvě na nákup osobního nebo užitkového automobilu, případně motocyklu jakékoliv značky, okamžité zvýhodnění v podobě odpočtu 15-ti tisícové slevy z akontace,“ prozrazuje detaily speciální akce Jaroslav Jaroměřský, zástupce ředitele divize autoleasingu CAC LEASING. Slevu lze uplatnit u smluv na finanční leasing nových i ojetých automobilů všech značek s celkovou hmotností do 3,5 tuny a stejně tak motocyklů. Nabídka je připravena společně s pojišťovnou Generali, která k leasingovým smlouvám poskytne havarijní pojištění.

Také pořízení nového stroje v období od 15. března do 15. června u CAC LEASING přinese úspory. „V případě leasingu strojů nabízíme klientům výběr ze čtyř variant, které zvýhodní podmínky financování a bude jen na klientovi, aby si vybral tu nejefektivnější,“ říká k výhodné nabídce leasingu strojů Zdeněk Kejval, ředitel divize movitostí CAC LEASING. Pro některé klienty je s ohledem na jejich finanční plánování lákavé využít možnosti až nulové zálohy, jiní dají přednost odpuštění paušálního poplatku za uzavření smlouvy nebo odkladu splátek až o 3 měsíce. Čtvrtou možností je zvýšení zůstatkové hodnoty na konci leasingu na 10 %, díky čemuž se sníží pravidelné měsíční leasingové splátky. Nabídku výhod lze využít při financování například stavebních strojů a manipulační techniky, obráběcích a výrobních strojů, výpočetní a kopírovací techniky nebo třeba zdravotnického zařízení apod.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).