Hlavní navigace

J&T a investAGe spojily nabídku a prodávají bez poplatku

Sdílet

Nákup podílových listů bez vstupní přirážky (poplatku). To je časově omezený benefit, který k obecným výhodám investování prostřednictvím fondů od dnešního dne přidávají společnosti J&T Asset Management a investAGe.

„V tomto ohledu vidíme spojení nabídek našich produktů jako velmi výhodné. Klienti si mohou vybírat z pěti otevřených fondů s různým investičním zaměřením a využívat tak výhod investic do těchto produktů“, uvedl Petr Málek, ředitel marketingu J&T.

Investor, který hodlá využít výhod investování bez vstupních poplatků se může bezplatně poradit na 0800/135007, 0800/149172 případně přímo navštívit klientské centrum investAGe v Opletalově ulici č.33 v Praze. Informace též najde na www.jtam.cz a www.investage.cz a teletextu ČT1 strana 863.

Pro opatrné klienty, jejichž cílem je pouze pozvolné zhodnocování jejich prostředků bez velkého rizika změny úrokových sazeb či akciových trhů, je určen korunový fond peněžního trhu J&T Perspektiva-P. Korunový smíšený fond J&T Perspektiva-S již přijímá částečné riziko změn úrokových sazeb a riziko změny devizového kurzu. Za to investorovi nabízí nepatrně vyšší zhodnocení.

Pro konzervativní dlouhodobé investory, kteří jsou ovšem ochotni podílet se i na částečném riziku akciových trhů (max. 30%) a riziku devizového kurzu (max. 50%), je určen smíšený globální investAGe AG7 FOND. Investor, který vyhledává vyšší, diverzifikované riziko, za které očekává vysoký výnos své investice, by neměl přehlédnout globální smíšený fond investAGe AG 2000 FOND.

Nejrizikovější, ale v dlouhodobém horizontu i nejvýnosnější je globální akciový fond J&T Perspektiva-A. Cenou za vysoký očekávaný dlouhodobý výnos je pro investora především jednostranné riziko vyspělých akciových trhů a rozvíjejících se trhů střední Evropy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).