Hlavní navigace

Ředitelem oddělení provozu GE Capital Bank byl jmenován Jonas Hasselrot

Novým ředitelem oddělení provozu GE Consumer Finance v České a Slovenské republice byl jmenován Jonas Hasselrot. Ve své funkci je odpovědný za oddělení autorizace plateb, zákaznické centrum a call centrum pro GE Capital Bank, GE Capital Multiservis i GE Capital Leasing.

Sdílet

Praha
3. července 2003

Jonas Hasselrot přichází do GE ze společnosti American Express, kde nejprve zastával funkci vedoucího stockholmského Cestovního centra společnosti American Express. Řídil přes 100 cestovních zástupců a odpovídal za hospodářské výsledky centra, které má 40% podíl na trhu v celé Skandinávii. Následně pak ve společnosti pracoval jako ředitel zákaznických služeb pro Benelux a Skandinávii. V těchto oblastech odpovídal za kompletní řadu procesů, jako jsou služby zákazníkům, udržení zákazníka, cross-sell nových produktů stávajícím zákazníkům, schvalování úvěrů a vymáhání plateb v prodlení.

V GE Consumer Finance Česká a Slovenská republika zastává pozici ředitele provozního oddělení a řídí přes 700 zaměstnanců. Do jeho působnosti patří například autorizace plateb u obchodníků či prodejců automobilů prostřednictvím internetu nebo operátorů, chod zákaznického centra, správa budov a majetku společnosti, provoz tzv. „zelených“ telefonních linek, vydávání platebních karet, tisk výpisů z účtů, vymáhání plateb klientů v prodlení i prodej zabavených automobilů prostřednictvím au­kcí.

„GE je dynamickou společností. Práce pro ni znamená další rozšíření mých zkušeností v oblasti finančních služeb a zároveň radost z toho, že pracuji pro firmu, kterou tolik obdivuji,“ řekl Jonas Hasselrot. „Mým cílem je posunout kupředu zákaznický servis a nabídnout volajícím klientům nové produkty ušité na míru. To vše samozřejmě při udržení vysokých standardů služeb, které jsou v EU tak důležité,“ dodal Hasselrot.

Jonas Hasselrot se narodil ve Švédsku v roce 1964. Na Stockholmské univerzitě získal titul BA. Mezi jeho koníčky patří dějiny, architektura a klasické umění. Jeho styl řízení lidí je založen na otevřené a upřímné komunikaci, kdy se zaměřuje hlavně na rozvíjení talentu a silných stránek členů v jeho týmu. Jonas je svobodný.

Denise Cullinan, dosavadní ředitelka oddělení provozu GE Consumer Finance Česká a Slovenská republika, byla jmenována do nové funkce v oddělení provozu s mezinárodní působností a pracuje nadále na centrále společnosti ve Stamfordu, U.S.A.

Zde od loňského září pracuje také Petr Šmída, ředitel oddělení kvality GE Consumer Finance se zodpovědností za 37 zemí.

Jan Hainz,
tiskový mluvčí GE Capital Bank

GE Capital Bank je součástí jedné z největších a nejsilnějších skupin světa – General Electric, která má dlouhodobě rating AAA. Celková aktiva GE činila ke konci loňského roku 575 miliard USD. General Electric je z hlediska tržní kapitalizace největší společnost na světě.

Společnost GE Consumer Finance je s aktivy ve výši téměř 77 miliard USD předním poskytovatelem úvěrových služeb spotřebitelům, maloobchodu a dealerům s automobily ve více než 35 zemích celého světa. GE Consumer Finance je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti General Electric a poskytuje nejrůznější finanční služby jako jsou například kreditní karty, osobní půjčky, financování prodeje, půjčky na nákup a leasing automobilů, hypoteční úvěry, pojištění úvěrů atd. V České republice působí tyto společnosti patřící do GE Consumer Finance: GE Capital Leasing, GE Capital Bank a GE Capital Multiservis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).