Hlavní navigace

Jistota s Linetem: nový projekt Nadace Jistota a společnosti LINET

[Tisková zpráva] Nadace Komerční banky – Jistota uzavřela smlouvu o spolupráci se společností LINET, předním světovým výrobcem nemocničních lůžek.

Sdílet

Partnerství v oblasti spolufinancování nákupu polohovacích lůžek a souvisejícího vybavení přinese jen letos tuzemským zdravotnickým zařízením úsporu až 2 miliony korun.

V rámci projektu „Jistota s Linetem“ se společnost LINET zavázala poskytnout zájemcům z řad hospiců, léčeben dlouhodobě nemocných, domovů pro seniory nebo ústavů pro osoby nemocné Alzheimerovou chorobou slevu ve výši až 25 % z katalogové ceny polohovacích lůžek. Nadace KB – Jistota pak poskytne v rámci projektu zdravotnickým zařízením dotaci ve výši až 20 % z katalogové ceny výrobku. Celkově tak mohou zdravotnická zařízení při nákupu polohovacích lůžek získat úsporu až 45 % z běžné ceny.

Pro rok 2010 se zavázala společnost LINET poskytnout celkovou slevu ve výši minimálně 1 mil. Kč, Nadace KB – Jistota pak poskytne dotace na nákup lůžek až do souhrnné výše 1 mil. Kč. Smlouva o spolupráci na projektu je uzavřena na dobu neurčitou, současné podmínky spolupráce pak platí do 31. března 2011.

„Pomoc slabým a nemocným je důležitou součástí každodenních aktivit společnosti LINET. Projekt Jistota s Linetem tak do naší filozofie dokonale zapadá. Pevně věřím, že přinese lepší péči alespoň několika desítkám pacientů, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko a moderní produkty LINET mohou významně zlepšit kvalitu jejich života,“ uvedl Radek Chvosta, obchodní ředitel pro ČR společnosti LINET.

„Hlavním posláním Nadace Jistota je pomáhat v konkrétních projektech s konkrétními hmatatelnými výsledky. Vzhledem k nedostatečnému vybavení, které omezuje kvalitu služeb pro staré a dlouhodobě nemocné pacienty, budou peníze z projektu Jistota s Linetem bezpochyby pomáhat na správném místě,“ doplnil Jaroslav Říšský, předseda správní rady Nadace Komerční banky – Jistota.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).