Hlavní navigace

Jiří Valeš nastoupil nově do pražské pobočky Commerzbank na pozici vedoucího týmu oddělení firemní klientely

[Tisková zpráva] Novým vedoucím týmu oddělení firemní klientely Commerzbank se stal Jiří Valeš. Na novou pozici přichází se zkušenostmi například z České spořitelny nebo UniCredit Bank. V Commerzbank bude mít Jiří Valeš na starosti vedení týmu, který poskytuje služby firemní klientele.

Sdílet

Pan Valeš se k nám do Commerzbank po osmi letech znovu vrátil a jsme za to rádi. Jeho profesionální schopnosti v oblasti vedení a motivace lidí přispějí k ucelení celého oddělení tak, abychom byli pro firemní klientelu dobrým partnerem a měli v nás oporu. Máme v jeho zkušenosti plnou důvěru a podpoříme ho, aby mohl své kolegy dobře motivovat a vést, aby byli spokojeni oni i klienti, řekla Jutta Walter, ředitelka pobočky Commerzbank v Praze.

Devětatřicetiletý Jiří Valeš působil kromě výše zmíněných společností také v Credit Agricole CIB S.A. nebo Credium, a.s (dříve ČP Leasing a.s.), většinou na pozicích vedoucího týmu, který měl na starosti vztahy s firemní klientelou. Valeš má čtrnáctileté profesionální zkušenosti především zaměřené na finanční management a firemní klientelu. Má skvělé komunikační a analytické schopnosti k tomu, aby vytvořil efektivní obchodní vztahy se širokou škálou firemních klientů.

Jiří Valeš je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky hraje hlavní roli sport, především běh na lyžích. Pravidelně běhá Jizerskou padesátku a Krkonošskou sedmdesátku. Cross country závodů se účastní i v zahraničí – oblíbených má 70 kilometru v italské Marcialongy. V létě pak se mezi jeho hlavní záliby řadí tenis, vysokohorské túry, či horolezectví – v přírodě i na umělé stěně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).