Hlavní navigace

Jiří Matula povýšil do evropské struktury sítě UniCredit Leasing

[Tisková zpráva] Regionálním ředitelem nadnárodní sítě UniCredit Leasing pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko se s platností od 30. září 2010 stal Ing. Jiří Matula, který doposud zastával funkci generálního ředitele UniCredit Leasing CZ, největší leasingové společnosti v ČR. Novým generálním ředitelem UniCredit Leasing CZ byl ke stejnému datu jmenován dosavadní výkonný ředitel společnosti Ing. Jaroslav Jaroměřský.

Sdílet

„Povýšení Jiřího Matuly do evropské organizační struktury nadnárodní sítě UniCredit Leasing je logickým krokem, neboť svojí odbornosti a schopnosti dokázal vrátit UniCredit Leasing CZ na pozici jedničky českého leasingového trhu a tuto pozici dále posilovat,“ uvedl Massimiliano Moi, generální ředitel sítě UniCredit Leasing, vedoucí leasingové společnosti v Evropě. Jak dále poznamenal, hlavním úkolem Jiřího Matuly na nové pozici bude aplikovat úspěšný obchodní model v rámci regionální koordinace i do dalších zemí nadnárodní sítě UniCredit Leasing.

Jiřímu Matulovi se podařilo za dobu jeho čtyřletého působení v čele společnosti dovést UniCredit Leasing CZ zpět na první pozici na českém leasingovém trhu. Společnost rovněž zavedla další formy financování pro firmy i soukromé osoby a v současné době nabízí nejširší okruh značkového leasingu osobních i nákladních vozů v ČR. UniCredit Leasing CZ se stabilně zařazuje mezi nejvýznamnější finanční zprostředkovatele v žebříčku CZECH TOP 100. Jiří Matula bude i nadále aktivně působit v leasingové odborné veřejnosti jako předseda České leasingové a finanční asociaci (ČLFA).

Jmenování Jaroslava Jaroměřského novým generálním ředitelem UniCredit Leasing CZ je přirozeným procesem, neboť se výrazně spolupodílel na úspěšné expanzi společnosti v ČR. Jeho hlavním úkolem bude i nadále pokračovat v navyšování tržního podílu, zavádění inovativních produktů a naplňování cílů a očekávání akcionáře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).