Hlavní navigace

Jednička ve světovém pojišťovnictví AXA slaví 25 let

[Tisková zpráva] Světová finanční skupina AXA Group oslavuje 25. výročí vzniku své značky. Finanční stabilita, synergie a jednotný tým jí pomohly zvládnout recesi na světových trzích, překonat konkurenci a stát se světovou pojišťovnou číslo jedna.

Sdílet

Příběh globálního finančního hráče se začal psát již téměř před dvěma staletími. Samotnou značku AXA si však francouzská pojišťovna vybrala až v roce 1985 a během 25 let z ní udělala klenot světového pojišťovnictví. „Logo AXA s propletenými písmeny symbolizuje jednotu, synergii a ještě větší sílu,“ řekl k tomu Henri de Castries, předseda představenstva a generální ředitel AXA Group.

AXA v ČR

Na český trh vstoupila AXA v roce 2007 a díky zázemí a zkušenostem celosvětové finanční skupiny se zde velmi rychle etablovala. Nabízí zde životní i neživotní pojištění, penzijní připojištění, možnost investování do podílových fondů a programů pravidelného investování a také výhodný spořicí účet. 

„Naší ambicí je stát se preferovanou společností v odvětví našeho podnikání pro klienty, obchodní partnery i zaměstnance. Chceme být vnímavým, dostupným a spolehlivým partnerem a neustále pracujeme na tom, abychom klientům poskytovali nadstandardní produkty a profesionální služby,“ uvedl Dušan Doliak, generální ředitel finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).