Hlavní navigace

Je nová doba, zkracování! Hypoteční banka snižuje úrokové sazby

Úrokové sazby pro všechny fixace a typy hypoték snižuje od 1. února Hypoteční banka. Tříletou fixaci tak bude nabízet nižší o 0,5 procentního bodu za sazbu 3,95 %. „Sazby s platností tři roky si volí více než polovina našich klientů. Chceme jim dokázat, že jsme nezkrátili jen své jméno, ale že dokážeme především zkrátit cestu k jejich bydlení,“ říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky, a dodává: „Vývoj na finančních trzích je dlouhodobě příznivý, a proto jsme mohli hypotéky zlevnit. Rozhodli jsme se tak nezávisle na ČNB, která své sazby dnes snížila.“

Sdílet

Při úvěru ve výši 2 mil. Kč na 15 let toto snížení konkrétně představuje u tříleté fixace měsíční úsporu 500 Kč. U pětileté fixace, kterou Hypoteční banka zlevnila o 0,3 procentního bodu na 4,25 %, činí 300 Kč.

Hypoteční banka je nové označení, které Českomoravská hypoteční banka používá od 1. ledna. Nižší úrokové sazby jsou pouze jednou z novinek Hypoteční banky, která během 1. čtvrtletí letošního roku představí novou koncepci poskytování hypoték.

* Uvedené úrokové sazby jsou minimální a týkají se standardní hypotéky pro občany.

David Sahula
specialista PR
Hypoteční banka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).