Hlavní navigace

Jarní nabídka Hypoteční banky – pětiletá sazba od 3,99 %

Praha, 1. března 2005 – Hypoteční banka od dnešního dne s platností do konce dubna nabízí hypotéky s úrokovou sazbou od 3,99 % u pětileté fixace, od 3,75 % u tříleté a od 2,99 % u jednoleté. Sazby se tak snižují až o 0,41 procentního bodu. Klienti Hypoteční banky si nejčastěji volí tříleté a pětileté sazby, které jsou nyní na svém historickém minimu. Naposledy Hypoteční banka zkracovala úrokové sazby před měsícem.

Sdílet

Minulý týden jsme představili novou koncepci poskytování hypoték, která lidem nabízí dosud neznámou variabilitu v nastavení splátek a dalších parametrů úvěru. Jsem přesvědčen, že díky této koncepci a novým sazbám, které patří mezi nejnižší na trhu, jsou naše hypotéky nejdostupnější, říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky, a dodává: Jarní nabídka nízkých úrokových sazeb je dočasná a potvrzuje, že jsme zkrátili nejen své jméno, ale zkracujeme i v jiných oblastech. U nás si dnes například člověk s desetitisícovým čistým příjmem a bez dalších finančních závazků (leasingu, pojištění, výživného apod.) může půjčit na bydlení až jeden milion korun.

Hypoteční banka jako specializovaná banka nabízí až 333 variant hypotéky, díky kterým přizpůsobí úvěr potřebám a situaci klienta. Jako jediná u nás umožňuje použít na cokoliv až 20 % (max. 200 tis. Kč) z klasické hypotéky na nemovitost, a to v rámci jednoho úvěru a za stejně nízkou úrokovou sazbu. Mezi ojedinělé služby dále patří progresivní a degresivní splácení s variabilním nastavením. Průběh splátek si každý může zvolit podle svých finančních možností. Lidé s nízkými příjmy mohou začít se splátkami, které jsou oproti anuitnímu způsobu splácení nižší až o téměř 50 %. Naopak ti, kdo mají vysoké příjmy, si mohou počáteční splátky zvýšit až o 100 % anuitní splátky, a ušetřit tak na úrocích, které v průběhu trvání hypotéky zaplatí.

David Sahula
specialista PR
Hypoteční banka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).