Hlavní navigace

J&T Banka zjednodušuje právnickým osobám vklady rámcovou smlouvou

[Tisková zpráva] Hned několik termínovaných vkladů si může klient otevřít prostřednictvím jedné rámcové smlouvy. Jde o novinku, kterou J&T Banka nabízí právnickým osobám a podnikatelům od letošního července.

Sdílet

Rámcová smlouva je určena pro termínované vklady na dobu určitou, kdy doby trvání vkladů jsou 1, 2 a 5 let. Úložku je možné zřídit od 1 milionu korun.

„Cílem tohoto produktu je klientům z řad právnických osob a podnikatelů zajistit flexibilnější, rychlejší a administrativně jednodušší nakládání s jejich volnými prostředky.“ Uvádí Miroslav Minařík, Obchodní ředitel pro korporátní klientelu J&T Banky a doplňuje: „Díky rámcové smlouvě mohou klienti vkládat peníze opakovaně bez nutnosti chodit do banky a podepisovat nové smlouvy.“

Termínovaný vklad je úročen sazbou, která je platná v den jeho otevření. Úroky jsou připisovány a zasílány klientovi na jeho účet 1× ročně.  Zřízení a vedení vkladového účtu je zdarma. Úroková sazba dosahuje až 3,8 % p.a.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).