Hlavní navigace

J&T BANKA rozšiřuje službu Clear Deal o stotisícový vklad

[Tisková zpráva] Od začátku února rozšiřuje J&T BANKA svou službu termínovaných vkladů Clear Deal o nový vklad s minimální hodnotou 100 000 Kč. Nový vklad je určen pro všechny, kteří mají v bance uloženo alespoň půl milionu korun. Clear Deal patří k dlouhodobě nejvýhodnějším bankovním produktům na našem trhu. Snížením minimálního vkladu tak J&T BANKA přináší svým klientům další možnost, jak efektivně zhodnotit finanční prostředky, které mají jinak uložené na níže úročených účtech.

Sdílet

Od začátku února rozšiřuje J&T BANKA svou službu termínovaných vkladů Clear Deal o nový vklad s minimální hodnotou 100 000 Kč. Nový vklad je určen pro všechny, kteří mají v bance uloženo alespoň půl milionu korun. Clear Deal patří k dlouhodobě nejvýhodnějším bankovním produktům na našem trhu. Snížením minimálního vkladu tak J&T BANKA přináší svým klientům další možnost, jak efektivně zhodnotit finanční prostředky, které mají jinak uložené na níže úročených účtech.

 „Snížení hranice vkladů Clear Deal je reakcí na přání našich klientů, se kterými pravidelně komunikujeme. I proto je Clear Deal jedním z produktů, který přes polovinu našich klientů doporučuje své rodině a přátelům. Možnost s námi více obchodovat však nekončí na termínovaných vkladech. Naopak, klientům nabízíme další příležitosti jako garantované vklady s prémií, dluhopisy a další investice,“ vysvětluje Andrej Zaťko, člen představenstva a vedoucí úseku obchodu J&T Banky.

Termínované vklady Clear Deal poskytují výnos na jeden rok 3,1 % p. a., resp. při úložce nad 1 000 000 Kč 3,3 % p. a. Vklady na dva roky se zúročí 3,8 % p. a. a při vkladu na pět let činí úrok 4,0 % p. a.

Délka termínovaného vkladu    1 rok    2 roky    5 let

Minimální vklad    500 000 Kč    500 000 Kč    500 000 Kč

Další vklad v případě, že klient ke dni založení vkladu má na všech vkladech uloženo minimálně 500 000 Kč    100 000 Kč    100 000 Kč    100 000 Kč

Úroková sazba    3,1 % p. a.  (vklad do  1 mil. Kč)

3,3 % p. a.  (vklad od 1 mil. Kč včetně)       3,8 % p. a.    4 % p. a.

Každý klient Clear Deal se stává členem věrnostního programu – Klubu Magnus, ve kterém mohou prostřednictvím získaných bodů vybírat z velkého množství benefitů. V nabídce jsou nejrůznější sportovní aktivity a zážitky, relax, pobyty a dovolené. Body klient sbírá nejen prostřednictvím produktů a služeb J&T Banky, ale také u smluvních partnerů, kde s body z klubu Magnus může i platit.

Více informací o službě Clear Deal naleznete na www.cleardeal.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).